Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje? Zadzwoń i zapytaj! 32 42 48 750

Nasz salon jedynym w regionie partnerem THULE!

Nasz salon został autoryzowanym Partnerem szwedzkiej marki Thule - znanego na całym świecie producenta różnego rodzaju bagażników samochodowych, łańcuchów śniegowych i wielu innych akcesoriów. 

O FIRMIE

Firma Thule powstała w Szwecji w 1942 roku. Od początku istnienia głównym celem firmy było służenie pomocą rodzinom prowadzącym aktywny tryb życia i wszystkim entuzjastom wypoczynku na łonie natury. Thule pomaga w transporcie dowolnego ładunku bezpiecznie, łatwo i z klasą, ułatwiając prowadzenie aktywnego stylu życia. Niezależnie od tego, jaką masz pasję, dokąd zmierzasz i co chcesz ze sobą zabrać. Z Thule naprawdę możesz żyć pełnią aktywnego życia. Obecnie Grupa Thule z siedzibą w szwedzkim Malmö zatrudnia ponad 3000 osób w ponad 50 zakładach produkcyjnych i biurach sprzedaży rozsianych na całym świecie. Thule jest największą marką w Thule Group.

 

OFERTA

 Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów marki THULE:

 

BEZPIECZEŃSTWO I WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW THULE

Firma Thule opracowała Thule Test Program™, w ramach którego 25 „standardów Thule” przewyższa wymogi stawiane przez normy ISO. Dzięki zaawansowanym i wyczerpującym testom ich produkty zapewniają niespotykany poziom bezpieczeństwa, żywotności i jakości. W Thule Test Center™ produkty muszą przejść ekstremalne próby, zanim znajdzie się na nich logo Thule. Weryfikujemy odporność na skrajnie wysokie i niskie temperatury, działanie wody czy uszkodzenia mechaniczne wynikłe w trakcie upadku z wysokości. Przeprowadzane są także testy wytrzymałościowe, wstrząsowe, aerodynamiczne i zderzeniowe. Testy na prototypach produktów wykonywane są także w rzeczywistym świecie. Sprawdzane jest ich funkcjonowanie, by móc zaoferować bezpieczne, bardziej przyjemne i łatwe w użyciu produkty. W czasie testów sprawdzane są granice możliwości produktów, a często nawet są przekraczane. Dzięki temu nie musisz zaprzątać sobie głowy kwestią bezpieczeństwa i możesz swobodnie cieszyć się aktywnym trybem życia.Wszystkie produkty marki Thule może zakupić w naszym sklepie. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie na żywo można się zapoznać z znaczną cześcią produktów marki Thule. 

Zadzwoń i dowiedz się jaką zaproponujemy Ci cenę produktu, który Cię interesuje!

Nasz tel. 32 42 48 750 lub 516 282 673

 

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ