Od 20 lat na rynku

Najwyższej klasy foteliki dziecięce i przyczepki rowerowe Thule

Zapewnij swojemu dziecku bezpieczeństwo i komfort podróżowania na najwyższym poziomie!

Poszerzyliśmy naszą ofertę o przyczepki i foteliki dziecięce szwedzkiej marki THULE. Rozwiązania tej marki należą do najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych na rynku.


Przyczepki rowerowe THULE cechuje nie tylko wysokie bezpieczeństwo i komfort, ale także duże możliwości adaptacji do rożnych aktywności. Dzięki technologii Thule VersaWing adaptacja do różnych aktywności jest banalnie prosta. Po założeniu mniejszych kół do przodu, które znajdują się w zestawie, możemy sprawić, że przyczepka stanie się wygodnym wózkiem spacerowym. Istnieje także możliwość dokupienia większego przedniego koła, do konwersji na jogger, lub nart jeżeli chcemy jeździć zimą. Samo składanie przyczepki i montaż dodatkowych akcesoriów jest wyjątkowo intuicyjny.


Komfort dziecka zapewnia wygodne siedzisko, które możemy dowolnie pochylić, oraz bezpieczne 5 punktowe pasy. Materiał z którego wykonana jest przyczepka jest łatwy w czyszczeniu. 


Bezpieczeństwo wózków THULE zostało potwierdzone przez liczne europejskie i amerykańskie normy bezpieczeństwa.

Przyczepki można bardzo łatwo złożyć, dzięki czemu mogą być przewożone w bagażniku samochodu.


Przyczepki Thule Chariot charakteryzują się najlepszą na rynku amortyzacją, co jest niezwykle ważne dla rozwoju kręgosłupa dziecka.Oprócz przyczepek w ofercie THULE znajdziemy także bardzo dobre foteliki rowerowe. Dostępne są modele pozwalające na przewożenie dziecka z tyłu, oraz wersje na przód roweru.


Cechą charakterystyczną jest duży komfort dziecka i wysoka jakość wykonania. Foteliki oczywiście spełniają surowe normy bezpieczeństwa dla produktów w swojej kategorii.


Model Yepp Maxi posiada wygodną i łatwą w czyszczeniu wyściółkę. Wszystkie modele wyposażone są w bezpieczne pięciopunktowe pasy.Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ