Buty Tecnica Mach1 95 W MV Black 2019

899 zł
przecena 980 zł
cena: 899
METODA ZAMÓWIENIA: Kurier
Produkt objęty promocją

Tecnica
Rozmiar obuwia 240


Tecnica Mach1 95 W MV to damski sportowy but, przeznaczony dla dynamicznie jeżdżących narciarek ceniących wysoki poziom komfortu. Zarówno but zewnętrzny jak i wewnętrzny powstały z zastosowaniem sprawdzonego systemu C.A.S, który gwarantuje świetne dopasowanie jak i szeroki zakres indywidualnego dostosowania. Zastosowany w klamrach system Lift-Lock jest dodatkowym ułatwieniem, z dużymi, lekko odstającymi dźwigniami klamer, które mogą być obsługiwane w rękawiczkach i klamrami odchylającymi się po otwarciu pod kątem 45 °, co znacznie ułatwia zakładanie i zdejmowanie butów.

  • Oznaczenie MV dotyczy butów szerszych 100mm
  • Quick Insept - technologia wtrysku tworząca wewnętrzną cześć cholewki buta, pozwalająca na formowanie materiału o różnej gęstości. Uzyskany w ten sposób materiał pozwala na łatwe zdejmowanie i zakładanie buta, szczególnie w niskich temperaturach. 
  • Cas Liner - technologia formowania buta wewnętrznego, za pomocą dwóch warstw materiału. Sztywna powłoka wykorzystywana jest w warstwie zewnętrznej, natomiast wewnątrz stosuje się miękki materiał. Przy odpowiedniej temperaturze zgrzania, buty oferują komfort, jak i idealne dopasowanie do stopy.
  • Cas Shell - konstrukcja buta oparta na połączeniu podczas procesu produkcji, materiałów w taki sposób, aby była ona całkowicie formowalna. But wewnętrzny jest dopasowany anatomicznie, zapewniając większą czułość i zmniejszając powstałe w czasie jazdy straty w przekazywaniu energii.
  • Lift Lock Buckles - Innowacyjny mechanizm utrzymuje klamrę z dala od skorupy buta. Przesunięcie dźwigni uwalnia klamrę, gdy jesteś gotowy do zapięcia i dopasowania buta. Dzięki temu można cieszyć się wygodą oraz bezproblemowemu, szybkiemu zakładaniu obuwia przed wyjściem na stok.
  • CELLIANT & LAMBSWOOL - ocieplina Celliant to połączenie 13 termoaktywnych minerałów, które transformują ciepło w promienie podczerwone. Podczerwień głęboko penetruje tkanki pobudzając krążenie krwi i zwiększając cyrkulację tlenu. Dodatkowa warstwa izolacyjna wykonana z owczej wełny zatrzymuje ciepło wewnątrz butów.
  • C.A.S. CUFF ADAPT - Tylna część skorupy w okolicy łydki wykonana jest z termoformowalnego materiału. Za pomocą odpowiedniego urządzenia można precyzyjnie albo zwęzić albo porzerzyć tę część w zależności od objętości łydki.

Twardość: 95 
Liner: CAS - W ULTRAFIT PRO, Celliant, Thermoforming Collar
Klamry: 4 micro ALU, Lift Lock 
Powerstrap: 35mm
Canting: Podwójny

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ