Narty Atomic Redster X7 WB 2020

1 749 zł
przecena 2 949 zł
cena: 1749
DOSTAWA: Kurier - wysyłka nart
LUB ODBIÓR W SKLEPIE
Nowość w ofercie

Atomic
Atomic Redster X7 WB są o 10 mm szersze w talii, co razem daje 75 mm, czyniąc z nich najlepszy wybór na trasy.
Długość 168


Pierwsza rzecz, jaka rzuca się w oczy, patrząc na narty Atomic Redster X7 WB, to ich zwiększona szerokość, zapewniająca większą kontrolę i moc, kiedy podłoże jest dalekie od ideału. Jak wszystkie narty z linii Redster X, posiadają system Multi Radius Sidecut. Narty łączą w sobie technologie stosowane podczas slalomu giganta i slalomu klasycznego, więc można ich używać i na krótkich, i na długich zakrętach. Te dodatkowe 10 mm szerokości razem daje 75 mm, tworząc z nich naprawdę wszechstronne narty na trasę. Dla dodania sztywności skrętu i stabilności zastosowano laminat Titanium Powered. Idealny wybór na stoki, na których panują zróżnicowane warunki.

Atomic FT 12 GW to wyjątkowo elastyczny i lekki system typu all mountain. Wyposażony jest w konstrukcję pedałową, która gwarantuje automatyczne dopasowanie do butów do narciarstwa alpejskiego oraz typu GripWalk. Co więcej, mają czytelne oznaczenie siły wypięcia wiązań (do 12 w skali DIN), a regulacja nie wymaga użycia narzędzi — dzięki czemu ich obsługa jest wyjątkowo szybka. Świetnie sprawdzają się na stoku i zapewniają elastyczność, dzięki której narciarze na każdym poziomie zaawansowania mogą cieszyć się jazdą.

UMIEJĘTNOŚCI:

WYMIARY:

DŁUGOŚĆ 152 160 168 176
SZEROKOŚĆ PRZODU 120.5 123 125.5 128
TALIA 75 75 75 75
SZEROKOŚĆ TYŁU 104.5 107 109.5 112
PROMIEŃ SKRĘTU 12.3 13 13.5 14.2

  • Full Sidewall - boczna ściana wpływa na zachowanie się narty na nierównościach oraz efektynym przekazywaniu energii na krawędź nart. W tym modelu zastosowana boczną ściane idącą po całej długości narty, specjalnie by zwiększyć skrętność nart i ich precyzję.
  • Titanium Powered
  • Power Woodcore - Połączenie twardego drewna jesionu i lekkiego drewna topoli – sprawia, że narty Atomic z grupy High-Performance-Ski są bardzo wytrzymałe przy zachowaniu jednocześnie swoich sportowych cech.
  • Multi Radius Sidecut
  • Structured Topsheet
  • World Cup Base Finish - specjalna struktura ślizgu, taka sama jak stosowane przez zawodników Pucharu Świata. Narty Atomic zostają przygotowane według standardów, spotykanych w sporcie wyczynowym.
  • Flex Trak

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ