Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje? Zadzwoń i zapytaj! 32 42 48 750

WIĄZANIE MĘSKIE SNOWBOARDOWE NX TWO NAVY

600 zł
cena: 600
TOWAR DO KUPIENIA BEZPOŚREDNIO W SKLEPIE
LUB Paczkomat InPost
LUB Kurier
Nowość w ofercie

HEAD
Rozmiar M , L , XL


Jeszcze więcej zabawy w górach! Każdy element wiązania jest całkowicie bezproblemowy: nie ma konieczności stosowania jakichkolwiek narzędzi podczas regulacji na stoku pochylenia highbacku czy pasków. Wiązania posiadają system Auto Open dzięki któremu, wsuwanie i wysuwanie buta jest niezwykle łatwe. Podstawa została pokryta dodatkową powłoką EVA co zapewnia płynną jazdę przy jednoczesnej absorpcji wstrząsów. Jest to idealne wiązanie dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników.

TECHNOLOGIE:

  • Podstawa pokryta pianką EVA, zapewnia pewne trzymanie i doskonałe tłumienie całego wiązania. Rezultat? Płynna, pewna jazda bez przemieszczania się buta w wiązaniu
  • Regulowane podkładki w przedniej części podstawy wiązania, można łatwo dostosować do buta za pomocą jednej śruby.

  • Podstawa w 35% wzmacniana włóknem szklanym, zapewnia większą sztywność i skuteczny transfer energii. To konstrukcja, która doskonale sprawdzi się w każdym terenie.

  • Pasek Power Transmission gwarantuje pewne trzymanie, doskonałe tłumienie i elastyczność. Udoskonalony materiał bazowy pozwolił zmniejszyć grubość paska bez wpływu na pewność trzymania. Ponadto, specjalna klamra pozwala ograniczyć ryzyko zaklinowania.

  • Pasek na palce Grip Tech  bezpiecznie blokuje stopę w wiązaniu. Ma lekką konstrukcję przypominającą miseczkę, która zapewnia idealne trzymanie 

  • System Auto Open Total pozwala na łatwe umieszczanie buta w wiązaniu bez konieczności uciążliwego odpychania na boki pasków. Zarówno pasek dolny, jak i górny automatycznie odchylają się na boki, zapewniając łatwy dostęp w każdych warunkach.

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ