WIĄZANIE MĘSKIE SNOWBOARDOWE NX FAY II

600 zł
Dostępność: zapytaj o dostępność.
cena: 600
Nowość w ofercie

HEAD


Jest to niezawodne i łatwe w eksploatacji wiązanie, które umożliwia zachowanie maksymalnej koncentracji na najważniejszym aspekcie jazdy: dobrej zabawie podczas wszystkich zjazdów. Regulacje nie wymagają stosowania jakichkolwiek narzędzi, a dodatkowo system Auto Open sprawia że, wsuwanie i wysuwanie buta jest niezwykle łatwe. Zwiększanie umiejętności rozpoczyna się w momencie, gdy nie musisz się martwić o sprzęt - wiązania NX FAY to odpowiednie wiązania dla Ciebie!

TECHNOLOGIE:

  • Podstawa pokryta pianką EVA, zapewnia pewne trzymanie i doskonałe tłumienie całego wiązania. Rezultat? Płynna, pewna jazda bez przemieszczania się buta w wiązaniu.

  • Regulowane podkładki w przedniej części podstawy wiązania, można łatwo dostosować do buta za pomocą jednej śruby.

  • Podstawa w 35% wzmacniana włóknem szklanym, zapewnia większą sztywność i skuteczny transfer energii. To konstrukcja, która doskonale sprawdzi się w każdym terenie.

  • Pasek Power Transmission gwarantuje pewne trzymanie, doskonałe tłumienie i elastyczność. Udoskonalony materiał bazowy pozwolił zmniejszyć grubość paska bez wpływu na pewność trzymania. Ponadto, specjalna klamra pozwala ograniczyć ryzyko zaklinowania.

  • Pasek na palce Grip Tech bezpiecznie blokuje stopę w wiązaniu. Ma lekką konstrukcję przypominającą miseczkę, która zapewnia idealne trzymanie.

  • Nowy, udoskonalony kształt klamry Easy Grip sprawia, że jej obsługa jest bardzo łatwa — nawet w rękawicach. Płynne działanie i pewność mocowania sprawiają, że nie ma ona sobie równych.

  • System Auto Open Total pozwala na łatwe umieszczanie buta w wiązaniu bez konieczności uciążliwego odpychania na boki pasków. Zarówno pasek dolny, jak i górny automatycznie odchylają się na boki, zapewniając łatwy dostęp w każdych warunkach.

  • Clear Vision WMN Highback jest lekki i zapewnia dokładne przenoszenie mocy w przejrzystej, czystej obudowie. Jest niższy niż jego męski odpowiednik, ale ma również nowy zintegrowany mechanizm pochylania do przodu, który jest niezawodny, łatwy w regulacji i świetnie wygląda.

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ