Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje? Zadzwoń i zapytaj! 32 42 48 750

WIĄZANIE MĘSKIE SNOWBOARDOWE NX FAY I

500 zł
cena: 500
TOWAR DO KUPIENIA BEZPOŚREDNIO W SKLEPIE
LUB Paczkomat InPost
LUB Kurier
Nowość w ofercie

HEAD
Rozmiar S , M


Modela NX Fay I to łatwe w obsłudze wiązania do luźnej jazdy i stałego progresu. Zapewniają całkowitą dostępność, od regulowanych bez pomocy narzędzi pasków, regulacji kąta pochylenia, szybko reagującej podstawie z materiału Glass 45, aż do dolnych pasków Auto Open.

  • Pasek Auto Open na palce pozwala na łatwe umieszczanie buta w wiązaniu bez konieczności uciążliwego odpychania na boki pasków. Pasek w wygodny sposób odchyla się na boki od podstawy.

  • Pianka EVA umieszczona w podstawie wiązań w okolicy palców i pięty. Zapewnia płynną i komfortową jazdę oraz pochłania dragnia powstające podczas jazdy.

  • Regulowane podkładki w przedniej części podstawy wiązania, można łatwo dostosować do buta za pomocą jednej śruby.

  • Podstawa w 35% wzmacniana włóknem szklanym, zapewnia większą sztywność i skuteczny transfer energii. To konstrukcja, która doskonale sprawdzi się w każdym terenie.

  • Pasek 3D Comfort to połączenie doskonałego komfortu z wytrzymałym mocowaniem. Zastosowanie pianki EVA zapewnia dokładne dopasowanie do buta.

  • Pasek Smooth Cover na palce został zaprojektowany z myślą o niespotykanym komforcie oraz skutecznym przenoszeniu energii. Baza paska została uformowana wtryskowo, a od wewnątrz ma komfortowe wykończenie.

  • Nowy, udoskonalony kształt klamry Easy Grip sprawia, że jej obsługa jest bardzo łatwa — nawet w rękawicach. Płynne działanie i pewność mocowania sprawiają, że nie ma ona sobie równych.

  • Clear Vision WMN Highback jest lekki i zapewnia dokładne przenoszenie mocy w przejrzystej, czystej obudowie. Jest niższy niż jego męski odpowiednik, ale ma również nowy zintegrowany mechanizm pochylania do przodu, który jest niezapadany, łatwy w regulacji i świetnie wygląda.

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ