BUTY SNOWBOARDOWE HEAD SCOUT LYT BOA BLACK 2020

750 zł
Dostępność: zapytaj o dostępność.
cena: 750
Nowość w ofercie

HEAD


Model SCOUT LYT to jeden z najlżejszych butów na rynku – jeszcze więcej zabawy na śniegu! Dzięki nowej konstrukcji but jest lekki, wygodny i wytrzymały, co znacznie zwiększa frajdę z jazdy. Pomimo niewielkiej masy podeszwa jest niezwykle przyczepna i zapewnia niezwykły poziom amortyzacji. System Boa® to bezproblemowe sznurowanie buta – koniec z walką z zamarzniętymi sznurówkami! Liner posiada system Perfect Fit i może zostać dostosowany do stopy użytkownika.

TECHNOLOGIE

  • System wiązania Boa® pozwala na zasznurowanie buta za pomocą wygodnego pokrętła i uwolnienie zapięcia za pomocą podniesienia pokrętła: koniec z kłopotliwymi sznurowadłami!

  • Lżejsze produkty pomagają dłużej cieszyć się śniegiem. Koncentrując się na najważniejszych rzeczach, jesteśmy w stanie zapewnić ci sprzęt, który jest lekki, ale wyjątkowy pod względem wydajności i designu.


  • Konstrukcja Perfect Fit Liner ze specjalnymi taśmami zamocowanymi punktowo w okolicach łydki zapewnia dokładne dopasowanie buta oraz komfort.
  • INJECTED HEEL SECTION Wtryskiwany plastikowy protektorna na pięcie chroni buty przed dużym zużyciem, które jest powszechne podczas wypożyczania, i zapewnia dodatkowe wsparcie stopy.
  • FLYLITE OUTSOLE Flylite to najlepsza podeszwa, która jest lekka, a jednocześnie wygodna. Masa tej podeszwy z amortyzującą pianką EVA oraz profilem wynosi tylko 90 g.

  • COMFORT CUFF Rozwiązanie Comfort Cuff wpływa na zwiększenie flexu w części przyśrodkowej buta, zwiększając poziom komfortu i zapewniając bardziej naturalne ugięcie.

  • S.CAFÉ® LINING MESH Szybkoschnąca tkanina S.Café® neutralizuje przykre zapachy. Stało się to możliwe dzięki technologii S.Café®, która polega na umieszczeniu mielonych ziaren kawy w tkaninie. Tkanina S.Café® pochłania i odprowadza wilgoć z ciała na zewnątrz, zapewniając niemal 200% krótszy czas schnięcia w porównaniu z bawełną.

  • FPG INSOLE Ergonomiczne ukształtowana wkładka 3D FPG idealnie obejmuje całą piętę, zapewniając doskonałe podparcie całej stopy.

  • FORWARD LEAN 7° Dla początkujących i osób preferujących spokojną jazdę.

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ