Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje? Zadzwoń i zapytaj! 32 42 48 750

Narty Stockli Laser SX + D20 SRT Speed + wiązanie SRT12 2019/2021

5 300 zł
cena: 5300
Sposoby dostawy:
TOWAR DO KUPIENIA BEZPOŚREDNIO W SKLEPIE
LUB Kurier - wysyłka nart
Nowość w ofercie

Stöckli
Długość 170


Najpopularniejszy model nart z linii Laser. Tegoroczny model został odświeżony, dając jeszcze większą stabilność w trakcie jazdy i większą precyzje przy skrętach. Dzięki konsturkcji Turtle Shell narty łatwe do prowadzenia nawet jak już nie masz siły do dynamicznej jazdy.

Promień skrętu

149 cm - 11,6 m

156 cm - 12,7 m

163 cm - 14 m

170 cm - 15,4 m

177 cm - 16,8 m

184 cm -18,3 m

Taliowanie

 120-70-99

 • SST - Sandwich Sidewall Technology: przez wiele lat doświadczeń i rozwoju technologii Sandwich Sidewall, możemy uzyskać optymalne przeniesienie mocy na śniegu. Narty zbudowane są warstwa, po warstwie i każda z nich sklejona jest pod cisnieniem. Super precyzja i przenesienie energi na krawędź nart.
 • Turtle Shell Racing: Stworzona specjalnie na potrzeby nart bardziej dynamicznych, konstrukcja Turtle Shell Racing. Dolna płyta tytanalowa przęcieta w charakterystyczny sposób. Przy dynamicznej jezdzie płyta zachodzi na siebie, powodując dodatkowe zablokowanie, natomiast przy spokojnej jeździe narty nie są wymagające technicznie.
  - Lekki i zwinna przy spokojnej jeździe
  - Grubsza płyta niż w modelach z Turtle Shell Comfort, daje dodatkową stabilizacje przy większej prędkości
 • TGR - Turtle Grip: Nowa powierzchnia zewnętrzna na lini Laser-ów X. Delikatne wypustki tworzą mattowo-lśniącą powierzchnię. Nadaje to bardzo elegancki wygląd. Zewnętrzna warstwa jest chropowata. Super wytrzymała warstwa wygląda dobrze przez wiele lat

 • SME - Solid Metal Edge: STOCKLI zaczął wprowadzać grubszę krawędzie swoich wszystkich nart, co znacząco poprawia wytrzymałość na wiele serwisów, zwiększając żywotność nart. Dodatkowo sprytnie zaprojetkowana krawędź oraz solidne materiały pozwalają dodatkowo zabezpieczyć krawędź nart przed uszkodzeniami i zadrapaniami.
  - dłuższy żywot nart
  - możliwość częstego ostrzenia nart
 • FEC - Full Edge Contact: Całkowita nowość w produktach marki STOCKLI. Narty zostały poszerzone w przedniej części, a w przypadku nart Laser GS również w tylnej.
  - łatwiejsza i szybsza inicjacja zakrętu
  - zwiększony poziom trzymania, dzięki wydłużeniu styku krawędzi ze stokiem

Swiss Made

Cały proces produkcji nart odbywa się wyłącznie w zakładzie produkcyjnym w Malters (Lucerne) w Szwajcarii. Podstawowy cel wszystkich etapów produkcji skupia się na osiągnięciu najbardziej unikalnej jazdy przy każdym skręcie, jaki wykonujesz na nartach Stöckli. W tym celu połączono innowacyjną technologię z niezwykle pasjonującą pracą ręczną. Zarówno programy CAD, jak i obrabiarki CNC zapewniają precyzję, podobnie jak doświadczone oko każdego pracownika. Tylko najlepsze materiały mogą naprawdę sprostać wyzwaniom podczas testów w Alpach Szwajcarskich i tylko dokładne wykonanie pozwoli w pełni wykorzystać ich możliwości.

Dzięki 80-letniej wiedzy eksperckiej i ciągłemu wdrażaniu innowacyjnych pomysłów z odnoszących sukcesy działów rozwoju i zawodniczego Stöckli gwarantuje szeroką kolekcję, która spełni oczekiwania każdego narciarza. Narty wyścigowe Stöckli World Cup są wykonywane przy użyciu identycznych procesów, jak narty dostępne w sprzedaży detalicznej. Z tego powodu, w naszym salonie narciarskim znajdziesz takie same narty Stöckli, jak używane przez Ilka Stuhec, Julia Mancuso, Viktoria Rebensburg lub Fanny Smith. Oczywiście, podczas sezonu Pucharu Świata wprowadzane są pewne korekty, aby sprostać potrzebom szybko zmieniających się wymagań sportowców, ale jeśli chodzi o podstawową konstrukcję wszystko jest zachowane!

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ