Kask Cairn Electron Visor Photochromatic Black

669 zł
cena: 669
DOSTAWA: Kurier
LUB ODBIÓR W SKLEPIE
Nowość w ofercie

Cairn
Rozmiar kasku 57-58 , 59-60 , 61-62


Komfort oraz lekkość połączona z fotochromatyczną soczewką w postaci przyłbicy sprawia, że ELECTRON VISOR photochromic to model kasku zarówno wielofunkcyjny jak i niezwykle wygodny. Dodatkowym atutem tego modelu jest niezwykle przystępna cena w segmencie kasków z przyłbicą fotochromatyczną (dostosowuje się do natężenia światła w kategoriach 3 oraz 1).

Technologie:

  • WFS (Wheel Fit System) – System dokładnego dopasowania rozmiaru kasku do głowy. Mechanizm kołowy umieszczony z tyłu pozwala precyzyjnie dopasować kask do rozmiaru głowy (w ramach wielości kasku), podwyższając bezpieczeństwo oraz powodując idealne przyleganie kasków Cairn. WFS Cairn pozwala na regulacje od dwóch do nawet 4 rozmiarów głowy – w zależności od wybranego modelu kasku. 
  • In - Mold – System, polegający na połączeniu technologii poliwęglanu z pianką EPS w początkowych fazach produkcji. Od zewnątrz kask wykonany jest z poliwęglanu, natomiast wewnętrzna cześć jest wykonana z pianki EPS (polistyren ekspandowany), wszystko po to, by zoptymalizować wagę, komfort noszenia oraz absorbcję wstrząsów.
  • Adjustable ventilation – Regulowana wentylacja.
  • System PCHOTOCHROMIC – Soczewka adoptuje się do każdej zmiany intensywności naświetlenia (przejście z kategorii 3 do 1), zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkownika.
  • Wyjmowana wewnętrzna wyściółka.

Inne:

CE EN 1077 – Europejska dyrektywa dotycząca twardości oraz wytrzymałości kasków – każdy z kasków marki Cairn przeznaczonych do sprzedaży spełnia wymagania stawiane przez te przepisy.

NORMA REACH – (Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals) -  wszystkie produkty CAIRN spełniają europejską normę zawierające ostre kryteria ekologiczne związane z ograniczeniem stosowania chemikaliów oraz innych technologii szkodliwych dla zdrowia człowieka.

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ