Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje? Zadzwoń i zapytaj! 32 42 48 750

Gogle Cairn Focus OTG black/orange

630 zł
cena: 630
Sposoby dostawy:
TOWAR DO KUPIENIA BEZPOŚREDNIO W SKLEPIE
LUB Kurier
LUB Paczkomat InPost
Nowość w ofercie

Cairn


GOGLE CAIRN FOCUS OTG są idealne dla osób noszących okulary korekcyjne dając gwarancję, że nie będą parowały gdyż są to bardzo duże gogle o szerokiej perspektywie widzenia zarówno poziomej jak i pionowej. Gogle mają trójwarstwową piankę – Tri-density foam, dzięki której narciarz czuje dobrze i komfortowo. Gogle posiadają w komplecie drugą soczewkę S1, którą wymienia się dzięki systemowi magnetycznemu, a jest to niezwykle łatwe, szybkie i proste.


WYPOSAŻENIE:

 • gogle są modelem idealnym dla osób noszących okulary korekcyjne, gdyż są do tego specjalnie przystosowane;
 • gogle posiadają błyskawiczny, magnetyczny system wymiany soczewek, w którym zastosowano 8 magnesów;
 • na wyposażeniu gogli znajduje się dodatkowa soczewka S1;
 • gogle posiadają powłokę antifog;
 • gogle posiadają powłokę antiscrach coating, dzięki czemu gogle są odporne na drobne zarysowania;
 • gogle gwarantują 100% ochronę przed promieniowaniem UVA jak i UVB;
 • pianka w goglach jest hipoalergiczna o potrójnej gęstości, co sprawia, że gogle bardzo dobrze układają się na twarzy i gwarantują komfort;
 • w goglach znajduje się system wentylacji, który odprowadza wilgoć i zapobiega osadzaniu się pary. W przypadku gogli marki Cairn normą jest, że posiadają one dwa systemy: pierwszy znajduje się na ramie gogli, a drugi na górnej części soczewek;
 • obiektyw w goglach jest podwójny sferyczny i panoramiczny – SPX 3000;

OTG (Over The Glass) jest modelem posiadającym specjalnie zaprojektowany kształt gogli, w którym narciarki i narciarze noszący okulary optyczne mogą jeździć na nartach bez odczuwania żadnego dyskomfortu.

MGT (Magnetic System) jest magnetycznym systemem montowania soczewek w specjalnie zaprojektowanej ramce. Zastosowanie tego systemu w goglach umożliwia szybką, łatwą i niezwykle prostą wymianę soczewek, czyli zdjęcie jednych i założenie drugich.

Tri-density foam jest to trójwarstwowa gęstość pianki zamontowanej wewnątrz gogli, dzięki której gogle świetnie układają się na twarzy gwarantując bardzo dobre przyleganie i komfort.

SPX – oznacza sferyczny kształt soczewek

Inne:

 • Zgodny z europejską dyrektywą EN 174:2001 o indywidualnej ochronie oczu, określającej między innymi wymagania materiałowe, optyczne jak i mechaniczne, dotyczące projektowania i produkcji oraz zalecanych metod badań.
 • NORMA REACH – (Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals) -  wszystkie produkty CAIRN spełniają europejską normę zawierające ostre kryteria ekologiczne związane z ograniczeniem stosowania chemikaliów oraz innych technologii szkodliwych dla zdrowia człowieka.
* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ