facebook
Zarejestruj się na I przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Kurtka ASSOS Equipe RS Rain black

Produkt objęty promocją

ASSOS
Została skonstruowana z superlekkiej, elastycznej wodoodpornej tkaniny, która uzupełniała naszą aerodynamiczną koszulkę wyścigową pod spodem - naprawdę imponującą warstwę obchronną. Dlaczego więc zadzierać z dobrą rzeczą? Nie zrobiliśmy tego. Właśnie ulepszyliśmy ją o kilka funkcji, dzięki którym działa jeszcze lepiej na drodze.
Rozmiar XL , L

Na początek kurtka przeciwdeszczowa EVO jest teraz dostępna w nowej żółtej kolorystyce, aby poprawić widoczność w ciemniejszych, burzowych warunkach. Zachowuje to samo RacingFit i Schloss Tex z oryginału, z których ten ostatni to nasza opracowana w laboratorium, przetestowana pod kątem wyścigów wodoodporna kurtka softshell 3L. Dzięki umieszczonej hydrofilowej membranie i elastycznej, oddychającej kompozycji Schloss dostarcza na wszystkich frontach. Dodatkowo, ważąc zaledwie 170 g, można go schować w tylnej kieszeni  dyskretny sposób.

Kurtka zapożycza wiele wskazówek od naszego legendarnego kaszmiruPrinz, takie jak klejone nadgarstki i szyja, aby zminimalizować tarcie i cenione kieszenie, które zapewniają dostęp do kieszeni dżersejowych poniżej. Zaktualizowaliśmy również suwak z podwójnym suwakiem o bardziej solidną, przyjazną dla rękawic wersję, która daje możliwość wentylacji od góry lub od dołu. Inne aktualizacje obejmują nowy rąbek WaterBlock, który tamuje wodę i zapewnia dopasowanie, a także odważne odblaskowe logo na pasku Reflex na tylnym panelu
Schloss Tex : Nasz najlżejszy wodoodporny softshell 3L. Elastyczny, niezwykle wygodny i pakowalny materiał, który zawiera membranę hydrofilową. Ciężar: 90 g / m 2 ; Oddychalność: MVP 27,000g / m 2 / 24h; Kolumna wodna:> 10 000 mm; Elastyczność: dwukierunkowy odcinek.
Refleks : Odblaskowy pasek z tyłu kurtki poprawia widoczność w warunkach słabego oświetlenia i ekstremalnych warunkach pogodowych.

Kieszonki : Dwa otwory na dolnym tylnym panelu zapewniają dostęp do kieszeni z dżerseju lub kurtki i służą jako szczeliny wentylacyjne.

Klejone szwy : umieszczone wzdłuż przodu, ramion, tylnych paneli i zamka błyskawicznego zwiększają wodoszczelność kurtki.

Rozszerzony panel tylny: Opadający ogon chroni dolną część pleców przed wodą i brudem.

waterBlock Hem : silikonowe kropki wewnątrz blokują elementy i zapewniają bezpieczne dopasowanie, podczas gdy laminowana silikonowa obudowa nie przepuszcza wodę.

Zamek błyskawiczny z podwójnym suwakiem : Łatwo wentyluje od góry lub od dołu. Solidna konstrukcja z dużymi klapkami do ciągnięcia zapewnia intuicyjną i przyjazną obsługę w rękawicach.

DWR : Poddane działaniu naszej trwałej hydrofobowości, aby dodać jeszcze jeden poziom ubezpieczenia od żywiołów.

racingFit : dopasowanie, które jest ciaśniejsze i nieco bardziej kompresyjne niż nasze alternatywne opcje regularFit i comfortFit. Może wydawać się ograniczający z pozycji jazdy, ale podczas jazdy wydaje się drugą skórą, co poprawia komfort i zmniejsza opór.

Skład : 91% PL 7% PA 2% EA
* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ