facebook
Zarejestruj się na I przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Spodenki ASSOS Equipe RS BIB shorts s9 czarne

Produkt objęty promocją

ASSOS
Dzięki sześciu latom rozwoju technologii i naszej najbardziej zaawansowanej jak dotąd wkładce wyścigowej, spodenki na szelkach ASSOS Equipe RS BIB S9 wyznaczają nowy poziom, zapewniając niezrównaną stabilność i komfort w najbardziej wymagających zastosowaniach, w których liczy się prędkość.
Rozmiar XL

S9 wyznacza przyszłość komfortu dostosowanego do wyścigów, zbudowanego na całkowicie nowej platformie, która została przeprojektowana od podstaw. Dzięki wieloletnim testom i opiniom od jeźdźców na najwyższym poziomie w sporcie, nadal widzimy, że najbardziej zaawansowana technologia wkładek jest tak dobra, jak konstrukcja, która ją obsługuje. Weź pod uwagę twarde pokonywanie zakrętów, pedałowanie od siodełka do siodełka i godziny zmiany pozycji ciała, które mają duży wpływ na twoje spodenki i sposób, w jaki działają wkładki, a ostatecznie na komfort, który oba są w stanie zapewnić.

Aby rozwiązać te problemy, zastosowaliśmy A-Lock Engineering, nasz nowy system usztywniający składający się z opatentowanych materiałów tekstylnych i technologii współpracujących w celu stabilizacji spodenek i zabezpieczenia wkładki na miejscu. Generacja S9 zawiera tylko dwa panele, z głównym panelem „motylkowym” całkowicie owijającym nogi i zbiegającym się z tyłu, tworząc naszą nową strukturę ergoBox. Ta konstrukcja skutecznie oprawia wkładkę na miejscu i zapewnia wyjątkowo wygodne owinięcie nóg przy użyciu naszego materiału tekstylnego Type.441, opracowanego specjalnie dla kompresyjnego trzymania i jedwabistego komfortu. Stąd dodaliśmy nasz wyjątkowy RollBar, który naśladuje stabilizator samochodu wyścigowego, używając pasków na szelkach, aby ustabilizować wkładkę podczas przenoszenia ciężaru z lewej strony na prawą podczas pokonywania zakrętów. Każdy pasek wszyty w szew bezpośrednio nad wkładką,

Paski na szelkach również zostały przeprojektowane przy użyciu skalibrowanego rozciągliwości na całej długości, z tylną częścią wykonaną z jednej części elastycznego materiału - złożoną na siebie - tworząc ramkę w kształcie litery A z tyłu. Zapewnia ograniczoną rozciągliwość w pionie, aby zwiększyć stabilność. Z przodu paski są wykonane z bardziej elastycznego materiału o antybakteryjnym splocie węglowym, który odprowadza wilgoć i leży płasko.

Skoncentrowaliśmy się również na platformie z pojedynczą płytką - wyewoluowała z naszego sprawdzonego Equipe Evo - dając nam swobodę ponownej oceny tego, co jest najważniejsze dla usprawnionej, wyścigowej płytki. Zmniejszyliśmy całkowity ślad, aby stracić dodatkową wagę, zastosowaliśmy piankę superAir microShock z trójwymiarowym waflem, włączyliśmy nasz system kraterCooler w celu zwiększenia przepływu powietrza z przodu i podjęliśmy dodatkowe środki, aby zakotwiczyć wkładkę z tyłu za pomocą naszego opatentowanego stabilizatora poziomego. Wynik? Charakterystyczny komfort ASSOS, stabilizowany.

Kluczowe cechy

A-Lock Engineering: S9 racingFit system składający się z nowych tekstyliów i technologii pracujących w harmonii w celu stabilizacji spodenek i zabezpieczenia wkładki na miejscu.

Wzór motyla: główny panel tekstylny całkowicie owija dolną część pleców i nogi, łącząc się z tyłu. Mniejsza liczba szwów zapewnia bardziej jednolite trzymanie, mniejszą wagę i większy komfort.

Typ 441: Opatentowana 40-guage dzianina osnowowa, opracowana specjalnie z myślą o kompresyjnym trzymaniu i jedwabistym komforcie. 200g / m2, UPF 50+, odprowadzanie wilgoci (idroFil fastDry), iceColor, odorControl i wyjątkowo trwałe.

rollBar: Opatentowana konstrukcja usztywniająca, która naśladuje drążek zapobiegający kołysaniu samochodu wyścigowego, wykorzystując paski na szelkach do stabilizacji i blokowania wkładki, gdy ciężar przenosi się z lewej strony na prawą podczas pokonywania zakrętów.

ergoBox: Konstrukcja z kwadratowym wzorem, która skutecznie otacza wkładkę z tyłu, otaczając ją dla dodatkowej stabilności.

Carbon Xbib: Pojedyncza sekcja elastycznego materiału - złożona na siebie - tworząca wspierającą ramę w kształcie litery A, która zapewnia ograniczone pionowe rozciągnięcie z tyłu. Powyżej złącza „X” zastosowano bardziej elastyczny materiał, zawierający antybakteryjny splot węglowy, który odprowadza wilgoć i układa się płasko z przodu.

zeroWaist:Surowo cięta, wzmocniona taśmą krawędź zapewnia możliwie płynne przejście między korpusem a panelem z tkaniny. Większy komfort przy mniejszym nacisku.

Ultralight Leg Grippers: Lekka silikonowa obróbka wpleciona w opaski na nogi, która zmniejsza masę materiału i zabezpiecza spodenki na miejscu bez nadmiernego nacisku.

30% redukcja szwów: bardziej płaskie szwy, przy mniejszej ogólnej liczbie szwów, przekłada się na większy komfort i niższą wagę całkowitą (180g).

mod.Dep S9 Bazalt: Antybakteryjna warstwa wierzchnia z mikrofibry w kolorze bazaltowym 3D. Składa hołd kamieniowi lawy, który daje nam siłę, stabilność i odwagę.

Pianka superAir microShock:Lekka pianka o otwartych komórkach z kompozycją absorbującą wstrząsy, która powraca do swojej pierwotnej pozycji, wypełniając lukę za każdym razem, gdy pozycja pedałowania jest zmieniana w siodełku w wyniku zmiany ciężaru.

Wafel 3D: opatentowana, trójwarstwowa perforowana pianka, która zwiększa oddychalność i eliminuje nadwagę.

Konstrukcja zmniejszająca powierzchnię: zmniejszono ślad płytki w porównaniu z poprzednim wzorem Equipe Evo, aby zrzucić dodatkowe gramy.

goldenGate: opatentowana technologia, która przerywa szwy wzdłuż obu bocznych paneli wkładki, umożliwiając bardziej trójwymiarową swobodę ruchu w tym wrażliwym, obrotowym obszarze.

Stabilizator poziomy:opatentowany środkowy ścieg, który mocuje tył wkładki do zewnętrznej tkaniny, eliminując zmianę biegów podczas pedałowania z siodełka.

kraterCooler: System małych otworów z przodu wkładki, który zwiększa przepływ powietrza, dzięki czemu wrażliwe obszary są chłodniejsze.

Skład : 80% PA 20% EA

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ