Zarejestruj się na I bezpłatny przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Kurtka Assos Dyora RS Rain venus Violet

Nowość w ofercie

ASSOS
2020
Rozmiar L , M


Do wyścigów i treningów przez cały rok kurtka przeciwdeszczowa DYORA RS spełnia wszystkie wymagania. W pełni wodoodporny, zbudowany z naszej opracowanej laboratoryjnie, sprawdzonej w wyścigach 3L Schloss Tex i konstrukcji z klejonymi szwami. W przeciwieństwie do większości laminatów z membraną, Schloss jest wysoce oddychający i rozciągliwy, ponieważ jest to materiał tekstylny własnej produkcji, który opracowaliśmy specjalnie z myślą o wysokich wysiłkach w siodle. Stamtąd wycinamy każdy panel, aby odzwierciedlić ciało na rowerze, aby uzyskać przycięte, przyjazne dla warstwy dopasowanie do wyścigów. Zaledwie 170 g, kurtka jest również chowana w tylnej kieszeni w taki sam dyskretny sposób, jak te cienkie jak papier wiatrówki.

Inne szczegóły obejmują zaklejone taśmą nadgarstki i szyję, aby zminimalizować tarcie, a także tylne kieszenie, które zapewniają dostęp do kieszeni dżersejowych pod spodem. Zamek błyskawiczny z podwójnym suwakiem ma łatwe do chwycenia naciągnięcia, co daje możliwość wentylacji od góry lub od dołu. Zaokrągleniem powłoki jest nasz obszycie WaterBlock, które odprowadza wodę i zapewnia idealne dopasowanie, a odważny, odblaskowy pasek odblaskowy na tylnym panelu zapewnia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia.
Schloss Tex: Nasz najlżejszy wodoodporny softshell 3L. Rozciągliwy, niezwykle wygodny i łatwo spakowany materiał z hydrofilową membraną. Waga: 90 g / m 2 ; Oddychalność: MVP 27,000g / m 2 / 24h; Kolumna wodna:> 10 000 mm; Elastyczność: rozciągliwość w 2 kierunkach.

Odblask: pasek odblaskowy z tyłu kurtki poprawia widoczność w słabym świetle i ekstremalnych warunkach pogodowych. Otwory na

kieszenie: dwa otwory w dolnym panelu tylnym zapewniają dostęp do kieszeni koszulki lub kurtki i służą jako otwory wentylacyjne.

Klejone szwy: umieszczone wzdłuż przodu, ramion, tylnych paneli i zamka błyskawicznego zwiększają wodoszczelność kurtki.

Rozszerzony panel tylny:Opuszczany ogon chroni dolną część pleców przed rozpryskami i brudem.

waterBlock Hem: Silikonowe kropki po wewnętrznej stronie blokują elementy i zapewniają bezpieczne dopasowanie, podczas gdy laminowana silikonowa strona zewnętrzna odprowadza wodę.

Zamek błyskawiczny z podwójnym suwakiem: z łatwością wentyluj od góry lub od dołu. Solidna konstrukcja z dużymi uchwytami umożliwiającymi intuicyjną obsługę w rękawicach.

Skład : 96% PL 3% PA 1% EA
* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ