Zarejestruj się na I przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Spodenki ASSOS Mille GT GTO BIB Flamme D'Or c2

ASSOS
GTO to szczyt linii Total Comfort MILLE GT -  następca kultowych spodenek na szelkach CENTO i Campionissimo. Jest wyposażony w najbardziej miękką, najbardziej responsywną i oddychającą wkładkę ASSOS, owiniętą naszą nową, pozbawioną tarcia i niepomarszczoną wkładką. 
Rozmiar M , L , XLG , XL , S

GTO to szczyt linii Total Comfort MILLE GT -  następca kultowych spodenek na szelkach CENTO i Campionissimo. Jest wyposażony w najbardziej miękką, najbardziej responsywną i oddychającą wkładkę ASSOS, owiniętą naszą nową, pozbawioną tarcia i niepomarszczoną wkładką. 

Dzięki wsparciu dużych mięśni, tarciu i nadmiernemu naciskowi pozostające krytycznymi kwestiami podczas długich przejażdżek, GTO niszczy konwencjonalne formuły konstrukcji krótkich szelków. Odwróciliśmy linie szwów i radykalnie zmieniliśmy kształt wkładki, aby wyeliminować tarcie i nacisk narządów płciowych, zapewniając jednocześnie niezrównane wsparcie mięśni dzięki zwężającym się, pozbawionym zmarszczek panelom na nogi, które odzwierciedlają Twoją osobistą sylwetkę

Materiał:
Podstawowym materiałem tekstylnym spodenek jest OSSIDIA, który zapewnia idelną równowagę pomiędzy brakiem otarć a kompresją dla mięśni. Tkanina wykonana jest z ultracienkiej, elastycznej przędzy, zapewniającej wysoką oddychalność, kompresję wzmacniającą mięśnie i gładką otulinę wzdłuż dolnej części pleców i ud.
Przednia część spodenek wykonana jest z LOSANGA, nowej tkaniny opracowanej przez laboratorium ASSOS, która eliminuje nacisk na wrażliwe obszary. 
Konstrukcja: 
Paski GTO i panele na udach skonstruowane są za pomocą rollBaru i jednomateriałowego panelu Butterfly, zapewniającego stabilność. Każdy panel na udzie ma konstrukcję z zakładkami LouvreTec zwężanego po wewnętrznej stronie uda, zapewniając niestandardowe, kompresyjne trzymanie nogi.

ZeroWaist: jest to surowa krawędź wzmacniana taśmą, by zapewnić płynne przejście pomiędzy ciałem a panelem materialu. Daje on większy komfort i zmniejsza nacisk.
superflat X-FRAME: jest to pojedyncza sekcja elastycznego materiału, która założona na siebie daje wspierającą konstrukcję w kształcie litery X, zapewniającą ograniczone rozciąganie w pionie materiału w tylnej części.
SkinGrip: są to surowe krawędzie z minimalną obróbką siliconową, zapewniające brak przemieszczania się spodenek
Wkładka GTO: wykonane z częściowego braku przeszyć na wkładce - GoldenGate - zapewniającego brak tarcia w nefralgicznym miejscu spodenek. W przedniej części znajduje się ulepszony KukuPenthouse -sunDeck- wykonany z ultramiękkiego materiału bez pianki, który tworzy miseczkę wspierającą męską anatomię oraz zapewnia maksymalną wentylację. Zdjęcie warstw wkładki : 

ASSOS Of Switzerland - Oficjalny sklep internetowy

Warstwy wkładki: 
microShock: 11mm z lekkiej pianki tworzącej podstawę wkładki, opierając się na sprawdzonej konstrukcji amortyzującej.
filterFoam: 10mm pianki matrycowej o niższej gęstości, która jest umieszczona między microShock a 3D Waffle, by w pełni pochłaniać mikrowibracje. Konstrukcja otwartokomórkowa usuwa z wkładki nadmiar wilgoci.
3d waffle: jest to opatentowana, dopasowująca się do skory 3 warstwowa perforowana pianka, zwiększająca oddychalność 
WhirlKrater: Jest to system otworów rozmieszczonych strategicznie w celu zwiększenia cyrkulacji powietrza.


 

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ