facebook
Zarejestruj się na I przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Kurtka ASSOS Mille GT Winter Jacket EVO black

ASSOS
Mille GT Winter EVO to kurtka idealna na okres jesienno-zimowy. Zapewnia niebywałą ochronę przed chłodną aurą.
Rozmiar M

Laboratorium ASSOS gwarantuje użytkownikom doskonałą jakość i jak najlepsze wrażenia podczas używania tej kurtki.
Dzięki wysokiej jakości materiałom, kurtka nie dopuści do przemoknięcia, ale też przepuści chłodnych podmuchów powietrza pod jej spód, o mogłoby doprowadzić do wychłodzenia organizmu rowerzysty. Można więc śmiało pedałować, bez obaw o dyskomfort wywołany złymi warunkami atmosferycznymi.Bez problemu można więc jeździć rowerem w bardzo chłodne dni i nie bać się o wychłodzenie lub przewianie organizmu.
Kurtka ta posiada softshellowy panel w części na klatce piersiowej, wspomagany dodatkowo membraną, który bezwzględnie chroni przed zimnym wiatrem i padającym deszczem. Dzięki konstrukcji NEOS Light plecy oraz ramiona zyskują dobrą izolację, a przy tym oddychalność. Nadmiar potu zostaje odprowadzony poza kurtkę by zapewnić brak możlwości zaziębienia rowerzysty.

Pod pachami znajduje się szczotkowany materiał RX, który doskonale radzi sobie z nadmiarem wilgoci i odprowadza ją na zewnątrz. 

Krój Mille GT Winter EVO gwarantuje idealne przyleganie do ciała, dzięki czemu kurtka zapewnia nam opływowość i brak zbędnych oporów powietrza, co jest szczególnie ważne dla kolarzy szosowych.

Na lędźwiach znajduje się trzykomorowa kieszeń wykonana z elastycznego materiału, by umożiwić zabranie ze sobą najpotrzebniejszych przedmotów.
Elementy odblaskowe poprawiają widoczność rowerzysty na drodze w zimowej aurze. 

 

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ