Zarejestruj się na I przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Kurtka ASSOS Mille GT Winter Jacket EVO ULTRAZ black

Produkt objęty promocją

ASSOS
Strategicznie stosując trzy rodzaje membrany softshell NEOS w Ultraz, zapewniliśmy Ci odpowiednią ochronę tam, gdzie jej potrzebujesz, przy jednoczesnym zachowaniu oddychalności i zwiększeniu oszczędności masy przez cały czas. Pozycja, jaką nasze ciała przyjmują na rowerze – w połączeniu z zamierzonymi warunkami jazdy – określają ten wybór materiałów, wiedząc, że jazda w głęboką zimę wymaga absolutnej dbałości o szczegóły dotyczące dopasowania i funkcji Twojej odzieży.
Rozmiar XL , L

Przednie i górne panele są wyposażone w dwustronną konstrukcję typu twinDeck NEOS Light + RXX Heavy, która wykorzystuje wiatroodporny i oddychający softshell 3L oraz membranę PU dla dodatkowej wodoodporności.
Rękawy mają również konstrukcję twinDeck, wykorzystującą rozwiązanie NEOS Ultra + 652.RX dla maksymalnej ochronny. 
Tylny panel kurtki posiada patent NEOS Medium, który posiada właściwości wiatroodporne, oddychające jak softshell 3L zbudowany z membrany klejonej PU.

Krój posiada wykończenie regularFit, który jest bardzo swobodny, więc zmieszczą się pod spód dodatkowe warstwy.
Jego przednie panele połączone są z rękawami linią ściegu, która ciągnie się aż do szyi, co zapewnia pelny zakres ruchu w siodle. 
Konstrukcja ściegu waistWave 2W w pasie zachowuje naturalną rozciągliwość materiału przedniego panelu bez elastycznego materiału. 

Tylny panel posiada solidną siatkę, która ogranicza rozciągliwość w pionie w celu stabilizacji kieszeni.

Panele które wszyte sa w każde z trzech kieszeni tworzą pokrywy dla zawartości kieszeni, co zapewnia bezpieczeństwo i stabilność produktów tam schowanych.

Regulacja temperatury dzięki lekkiemu suwakowi na całej długości z camlockiem.


 

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ