Zarejestruj się na I bezpłatny przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Kurtka ASSOS Equipe RS Winter Jacket black

Nowość w ofercie

ASSOS
Rozmiar XL , L


Może aeroFit naszej letniej serii RS nas rozpieszczał, ale uważamy, że nieporęczne, źle dopasowane kurtki dostępne na zimową jazdę na rowerze są nie do przyjęcia. Zdając sobie sprawę, że nasze ambicje związane z wyścigami wymagały zupełnie nowej linii ciepłych i odpornych na warunki atmosferyczne softshelli, opracowaliśmy serię SPHERE, która zastępuje naszą linię Stratagon. Różne gramatury paneli SPHERE rozmieszczonych na całym ciele kurtki tworzą wartą na zimę drugą skórę, która reaguje na wysiłek i ruch poprzez oddychanie i regulację temperatury wewnętrznej. Podczas łatwych wysiłków kurtka się nagrzewa; wraz ze wzrostem wysiłku zwiększa się oddychalność i wentylacja, utrzymując komfortowy, suchy mikroklimat, niezależnie od wysiłku i warunków zewnętrznych. JohDah reaguje na ciebie jak dosłowna druga skóra, jakby była rzeczywistą częścią twojego ciała
Tkaniny:
Membrany SPHERE są wiatroszczelną, wodoodporną tkaniną o różnym stopniu izolacji i rozciągliwości, jednak zapewniają ciepło w obszarach. które narażone są na działanie warunków atmosferycznych dzięki linii termicznej OSMOS i 3L pianki ZigZaggy.
Dopasowanie:
Konstrukcja AeroFit pozwala uzyskać najbardziej aerodynamiczne i agresywne dopasowanie kurtki do ciała, zapewniając efekt drugiej skóry.
Konstrukcja:
Podwójne otwory na ramionach przenoszą przepływ powietrza między warstwami kurtki regulując temperaturę podczas intensywnego wysiłku i odprowadzają nadmiar wilgoci aby utrzymać przy ciele suchość.
W tyle kurtki znajdują się dodatkowe kieszenie by móc zapewnić bezpieczeństwo naszym rzeczom osobistym, dodatkowo dodana została kieszeń w górnej części pleców, by móc w niej ukryć dodatkowe warstwy np. kurtkę przeciwwiatrową. Dzięki umiejscowieniu jej między łopatkami, kurtka EQUIPE RS WINTER JACKET zapewnia nam dodatkowe grzanie nefralgicznych miejsc mocno narażonych na wychłodzenie podczas zimowych treningów.
Dodatkowo kurtka posiada podwójne ocieplenie klatki piersiowej. W części ciała, która najbardziej narażona jest na uderzenia zimego wiatru mamy pod kurtką dodatkowe zapięcie materiału na klatce piersiowej, które chroni nas od zimna oraz wiatru, zapewniając dodatkowo odpowiednie utrzymanie temperatury ciała oraz jego suchości. 

 
* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ