Zarejestruj się na I bezpłatny przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Narty Stockli Laser SL +D20SRT Speed +SRT12 21/23

Nowość w ofercie

Stöckli
Długość 165


Model stworzony do krótkich, szybkich skrętów. Jego mocne strony: sportowy charakter, zwinność i przyczepność. Jego znak rozpoznawczy: ekspert od slalomu. Dzięki technologii Flex Torsion Control faza sterowania skrętu jest bardzo prosta a jednocześnie nie tracisz kontroli nad nartami podczas przechodzenia ze skrętu w skręt.

Promień Skrętu

150cm - 11m
155cm - 11,8m
160cm- 12,7m
165cm - 13,6m
177cm - 16,2m

Taliowanie

120-66-97mm

  • SOC - Size Optimized Construction Indywidualnie opracowana konstrukcja i kształt każdego rozmiaru gwarantuje idealne dopasowanie do potrzeb.  Zalety: - Idealnie dopasowanie onstrukcji narty - Mniejsza waga damskich nart

  • SME - Solid Metal Edge Szersze krawędzie stosowane w nartach Stockli zwiększają ilość serwisów i wydłużają żywotność nart..Zalety: - Dłuższe życie narty (także w wypożyczalniach). - Możliwość częstszego wykonywania serwisu.

  • FEC - Full Edge Contact Nieco poszerzone na dziobie (a w przypadku nart GS, także na piętce) narty. Zalety: - Łatwiejsza inicjacja skrętu. - Lepsza przyczepność dzięki wydłużonej linii kontaktu krawędzi ze śniegiem

  • FTC - Flex Torsion Control Specjalne wzdłużne i poprzeczne nacięcia w rdzeniu narty, na dziobie i piętce zmniejszają jej sztywność skrętną i zwiększają elastyczność, co ułatwia inicjację skrętu ale pozwala zachować kontrolę dzięki dopasowaniu sztywności do obciżenia. Zalety: - Zwiększona kontrola podczas zmiany kierunku. - Łatwiejsza inicjacja skrętu - Większa zwinność

  • LINIA SRT - ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O NAJWYŻSZYCH WYMAGANIACH Wiązania Stöckli Racing Team reprezentują absolutną moc, najwyższą wydajność i niesamowitą lekkość. W zależności od preferencji dostępne są dwie różne płyty ze zintegrowanym systemem Fullflex: SRT Carbon lub SRT Speed ​​Plate.

Swiss Made

Cały proces produkcji nart odbywa się wyłącznie w zakładzie produkcyjnym w Malters (Lucerne) w Szwajcarii. Podstawowy cel wszystkich etapów produkcji skupia się na osiągnięciu najbardziej unikalnej jazdy przy każdym skręcie, jaki wykonujesz na nartach Stöckli. W tym celu połączono innowacyjną technologię z niezwykle pasjonującą pracą ręczną. Zarówno programy CAD, jak i obrabiarki CNC zapewniają precyzję, podobnie jak doświadczone oko każdego pracownika. Tylko najlepsze materiały mogą naprawdę sprostać wyzwaniom podczas testów w Alpach Szwajcarskich i tylko dokładne wykonanie pozwoli w pełni wykorzystać ich możliwości.

Dzięki 80-letniej wiedzy eksperckiej i ciągłemu wdrażaniu innowacyjnych pomysłów z odnoszących sukcesy działów rozwoju i zawodniczego Stöckli gwarantuje szeroką kolekcję, która spełni oczekiwania każdego narciarza. Narty wyścigowe Stöckli World Cup są wykonywane przy użyciu identycznych procesów, jak narty dostępne w sprzedaży detalicznej. Z tego powodu, w naszym salonie narciarskim znajdziesz takie same narty Stöckli, jak używane przez Ilka Stuhec, Julia Mancuso, Viktoria Rebensburg lub Fanny Smith. Oczywiście, podczas sezonu Pucharu Świata wprowadzane są pewne korekty, aby sprostać potrzebom szybko zmieniających się wymagań sportowców, ale jeśli chodzi o podstawową konstrukcję wszystko jest zachowane!

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ