Zarejestruj się na I przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Spodenki ASSOS Mille GT half Shorts c2 Black Series

Nowość w ofercie

ASSOS
Kultowe spodenki Mille Gt half short, czyli ultrawygodne spodenki bez szelek, idealne dla osób, które nie pokochały się z szelkami! Dostępne w nowej odslonie!
Rozmiar M , L , XL

DROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY

WYBRANE TKANINY

Type.429 jest wystarczająco elastyczny, aby zapewnić opływowe dopasowanie; wystarczająco oddychający na wyżyny lata; wystarczająco kompresyjny, aby odpowiadać i wspierać twoje ciało; i wystarczająco luźne, aby pomóc w pokonywaniu niezliczonych kilometrów. 
KONSTRUKCJA / DOPASOWANIE

Regular Fit C2 AEPD jest oparty na naszych modelach wyścigowych, ale jest dostosowany do komfortu dzięki bardziej wybaczającej talii Zero-Pressure. Poprawiona wydajność do całodziennej jazdy na rowerze dzięki naszej standardowej długości nogawek.
ENGINEERING

Zero-Pressure Talia: innowacja zapewniająca wygodę w dopasowaniu w talii. Zawiera silikon, aby utrzymać krycie nawet po pojawieniu się kropel potu.


Ultralekkie nogawki: 6 cm elastanowa opaska naturalnie chwyta udo bez silikonowej obróbki, zapewniając gładkie, ultralekkie trzymanie.
Wkładka MILLE GT C2

Shock-Absorb Damping Mono: Kompresyjne warstwy pianki w 11-milimetrowej wkładce. Formowany termicznie model redukuje zmarszczki i powstające przez nie podrażnienia.

goldenGate: Wzór szwów zakotwicza przód i tył, ale pozwala korpusowi wkładki unosić się w powietrzu, dzięki czemu wkładka porusza się wraz z ciałem, a nie pod nim.

3D Waffle: Opatentowana, trójwarstwowa, perforowana pianka, która zwiększa oddychalność i eliminuje nacisk ciała na wkładkę oraz jej deformację.
* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ