Zarejestruj się na I przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Spodenki ASSOS Uma GTV Bib Shorts C2 black Series

Nowość w ofercie

ASSOS
Wzięliśmy sobie do serca opinie na temat naszych T.LaalalaiShorts_s7, zmieniając nasz projekt specjalnie dla kobiet z całkowicie nowym rozwiązaniem, które lepiej ułatwia naturalne przerwy dzięki dwóm magnetycznym zapięciom z tyłu, a nie pojedynczemu zapięciu z przodu pośrodku. Udoskonalono również tkaninę, zrzucając gramy i zyskując stałą kontrolę zapachu i aktywne chłodzenie. To także głębsza, bogatsza czerń, która wyskakuje na rowerze w pełnym słońcu.
Rozmiar M , XL , L

DROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY

WYBRANE TKANINY

Ossidia zrzuca gramy bez utraty elastyczności, kompresji lub ochrony przed promieniowaniem UV (UPF 50+). Kontrola zapachu i aktywne chłodzenie są na stałe zintegrowane z samym materiałem i nie są stosowane jako leczenie miejscowe. Wstawka Tech Sheen Mesh rozciąga się w dolnej części brzucha, umożliwiając agresywne opadanie sztangi i głębokie oddychanie podczas ciężkich wysiłków.
KONSTRUKCJA / DOPASOWANIE

C2 AEPD RegularFit jest oparty na naszych modelach wyścigowych, ale jest dostosowany do komfortu dzięki zerowej talii. Poprawiona wydajność do całodziennej jazdy na rowerze w naszej standardowej długości nogawek.
* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ