Zarejestruj się na I przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Koszulka ASSOS UMA GT Summer SS Jersey c2 - white

Nowość w ofercie

ASSOS
Dzięki regularnemu dopasowaniu, wygodnym tekstyliom i niepowtarzalnemu stylowi ASSOS, model UMA 2.0 stanowi podstawę dla niezliczonych rowerzystek. Model jest wyposażony w wygodniejszą konstrukcję rękawów o surowym kroju, klasyczny, regularny krój i grafikę z limitowanej edycji, która przechodzi od odważnych kolorów do czerni ASSOS.
Rozmiar SNadal nosi klasyczny krój wykończenia oryginału, ale teraz ma całkowicie odnowioną konstrukcję rękawów o surowym kroju, wykonaną z tej samej elastycznej, ultramiękkiej tkaniny, której używamy w naszych koszulkach wyścigowych. Ta konstrukcja bez szwów zapewnia możliwie płynne przejście między materiałem a ramionami, z zachowaniem trzymania na miejscu, gdy są rozciągnięte na prętach. Nowy jest również materiał tekstylny, nasza dzianina BIG DUAL Tex, która jest wysoce oddychająca, superlekka i szybkoschnąca. Detale wykończeniowe obejmują pełnowymiarowy zamek błyskawiczny typu camlock i nasze sprawdzone potrójne kieszenie na plecach, z których ta ostatnia zapewnia bezpieczeństwo ładunku dzięki wbudowanym tekstylnym pokrywom.

BIG DUAL Tex: Szybkoschnąca dzianina typu interlock o okrągłym splocie z doskonałym zarządzaniem wilgocią i oddychalnością, tworząca przedni i tylny panel. Jest odporny na zdzieranie, bardzo rozciągliwy mechanicznie i ma wbudowany UPF 50+.

Push Pull: Rękawy są wykonane z naszej opracowanej przez ASSOS dzianiny osnowowej Push Pull z wysoką ochroną UV (UPF 50+). Ta cienka dzianina z bi-stretchu o wysokiej oddychalności jest szybkoschnąca i bardzo wygodna.

Raglanowy krój : krój rękawów bez tradycyjnego szwu na ramionach, sięgający do szyi, aby zapewnić większy zakres ruchu.

Rękawy z surowym krojem: Konstrukcja zapewniająca możliwie płynne przejście między materiałem a skórą. Większy komfort i precyzyjne trzymanie przy mniejszym nacisku.

Potrójne kieszenie na rampie:Nasz projekt przechowywania z trzema kieszeniami wyłożonymi materiałem tekstylnym, optymalnie rozmieszczonymi pod kątem łatwego dostępu; gwarantowane bezpieczeństwo i stabilność.

Zamek błyskawiczny na całej długości: regulacja temperatury dzięki lekkiemu suwakowi na całej długości z zamkiem typu camlock.

regularFit: dopasowany do ciała krój wyczynowy, który jest nieco mniej agresywny niż nasz racingFit - najlepszy z obu światów, w którym łączy się prędkość i komfort.

Skład : 70% PL 14% EA 16% PA

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ