Zarejestruj się na I przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Koszulka ASSOS Mille GTO Black Series

Nowość w ofercie

ASSOS
MILLE GTO jest uosobieniem samosponsorowania. Może wydawać się ograniczający na ramionach, gdy stoisz, ale zatrzaskuje się na swoim miejscu, gdy wpinasz, eliminując marszczenie na klatce piersiowej, typowe dla innych koszulek. Główny materiał to zupełnie nowy materiał, który jest wyjątkowo miękki w dotyku, a odblaskowe paski zwiększają widoczność w warunkach słabego oświetlenia, pasując na koszulkę tak wygodną, ​​że zainspiruje wczesne wyjazdy i późne powroty.
Rozmiar XL , XLG , L , M

DROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY

WYBRANE MATERIAŁY

Materiał tekstylny Sens SN jest lżejszy, bardziej miękki i bardziej oddychający niż poprzednie materiały Sens, choć nadal zapewnia ochronę dzięki UPF 50+. Tylny panel Stabilizatora V9 wspiera kieszenie, aby zapobiec zwisaniu pod obciążeniem, a rękawy i kołnierz Push Pull delikatnie owijają się bez nacisku.

 
KONSTRUKCJA / DOPASOWANIE

Chociaż jest odwzorowana zgodnie z tym samym dopasowaniem c2 AEPD regularFit, co inne koszulki MILLE, mieszanka krawiectwa i materiałów GTO zapewnia opływowe, bezzmarszczkowe dopasowanie. Elegancja i komfort to brak trzepoczącego materiału.

 
INŻYNIERIA

LouvreTec: Wszywane rękawy i zaszewki na obojczyku usuwają nadmiar materiału, aby wyeliminować marszczenie się na klatce piersiowej, gdy jesteś wyciągnięty w pozycji rowerowej.


Surowy krój: Rękawy, dół i zamek błyskawiczny są laserowo cięte i łączone, eliminując grzbiety i zagięcia szwów i zachowując czyste, eleganckie linie w całej konstrukcji koszulki.

Bezpieczne przechowywanie: Oprócz trzech kieszeni Triple Ramp, które zabezpieczają niezbędne elementy jazdy za pomocą materiałowej klapy, kieszeń zapinana na zamek przechowuje klucze i rzeczy osobiste zapewniając ich bezpieczeństwo.
* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ