Spodnie męskie X-BIONIC Energy Accumulator® EVO Patriot Edition Italy 3/4

540 zł
cena: 540
Nowość w ofercie

X-BIONIC
Rozmiar odzieży L-XL , XXL


Model X-BIONIC® Energy Accumulator® to efekt 3,552 DNI BADAŃ I ROZWOJU. Doskonalona od ponad 10 lat bielizna termiczna dobyła już 15 uznanych na całym świecie nagród projektowych, nie wspominając o niezliczonych najlepszych wynikach testów. Zespół pracujący obecnie nad modelem X-BIONIC® Energy Accumulator® dąży do zoptymalizowania każdej pojedynczej funkcji. W sporcie wyczynowym zwycięstwo i porażka zależą często od setnej części sekundy, dlatego każdy szew musi być perfekcyjny i musi optymalnie wspierać sportowca w każdej sytuacji. Aby osiągnąć ten cel w nowym modelu X-BIONIC® Energy Accumulator® zostały na nowo zdefiniowane strefy ramion, poszerzono obszary kompresji, wzmocniono segmenty stawów oraz poprawiono wydajność kanałów termoregulacyjnych. To jedyna tego typu bielizna, która chłodzi kiedy się pocimy i ogrzewa, kiedy jest nam zimno. Spełnia rolę „drugiej skóry” dzięki czemu oszczędzimy mnóstwo energii podczas procesów termoregulacji.

Technologie


3D – Bionic Sphere™ – jeden z głównych elementów bielizny. Usuwa on jedynie nadmiar ciepła, zapewniając organizmowi odpowiednie warunki termiczne.

Body Airconditioning Channel™ (kanał wentylacyjny). Jego struktura składa się z tuneli i kanalików, skutecznie wentylujących plecy.

Sweat Traps™ – znajduje się wzdłuż kanału wentylacyjnego. Skutecznie zwiększa powierzchnię parowania w miejscach o największej potliwości i zapewnia optymalny mikroklimat przy powierzchni skóry.

Air Guides™ – reguluje cyrkulację powietrza, by zapewnić jeszcze lepszą wentylację.

Tummy X-control™ oraz ISO Pads™. Technologie te utrzymują ciepło w okolicach brzucha i bioder, co gwarantuje prawidłowe działanie organów wewnętrznych. Inteligentna bielizna X–Bionic zapewnia także wysoki poziom ochrony organizmu, co pozwala osiągnąć lepsze wyniki sportowe.

Expension Ribs™, – chroni żebra przed chłodem, wspomagając jednocześnie ich funkcjonowanie.

Elbow Pads™ i ExpensionKnee™ – zapewniają kolanom i łokciom ochronę przed zimnem, a ich specjalna struktura zapewnia wygodę, bez względu na pozycję stawów.

Skład techniologiczny:

  • 72% Skin NODOR®
  • 25% Mythlan®
  • 3% Elastane

Skład materiałowy:

  • 72% Polyamide
  • 25% Polypropylene
  • 3% Elastane

Rozmiary: S/M, L/XL, XXL

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ