Spodnie męskie X-BIONIC Apani® Merino Fastflow

560 zł
cena: 560
Nowość w ofercie

X-BIONIC
Rozmiar odzieży S-M , L-XL , XXL


Wełna nie jest inteligentna. Ogrzewa tylko z natury. Po raz pierwszy technologia X-Technology® Swiss sprawia, że wełna jest inteligentna dzięki zastosowaniu licznych, wyrafinowanych technologii, takich jak system 3D Bionic Sphere®. APANI® MERINO - naturalnie chłodzi, ogrzewa i suszy w razie potrzeby. Rezultatem jest produkt ekologiczny, który został opracowany, zaprojektowany i wyprodukowany w Europie. Cienka włókna, która są przędzone w Niemczech, z wełny Saxon-Merino o średnicy 18,5 mikrometra zawierającej element elastyczny i naturalny. To połączenie gwarantuje najwyższy stopień trwałości materiału i komfort noszenia. Opatentowane technologie X-BIONIC® zapewniają najlepsze możliwe warunki dla Twojego sportu: doskonałe odprowadzanie potu, samoregulujący się balans termiczny, najwyższą wytrzymałość, optymalnie dopasowany kształt. Brzmi jak science fiction? APANI® MERINO to rzeczywistość naukowa.

Technologie


3D – Bionic Sphere™ – jeden z głównych elementów bielizny. Usuwa on jedynie nadmiar ciepła, zapewniając organizmowi odpowiednie warunki termiczne.

Body Airconditioning Channel™ (kanał wentylacyjny). Jego struktura składa się z tuneli i kanalików, skutecznie wentylujących plecy.

Sweat Traps™ – znajduje się wzdłuż kanału wentylacyjnego. Skutecznie zwiększa powierzchnię parowania w miejscach o największej potliwości i zapewnia optymalny mikroklimat przy powierzchni skóry.

Air Guides™ – reguluje cyrkulację powietrza, by zapewnić jeszcze lepszą wentylację.

Tummy X-control™ oraz ISO Pads™. Technologie te utrzymują ciepło w okolicach brzucha i bioder, co gwarantuje prawidłowe działanie organów wewnętrznych. Inteligentna bielizna X–Bionic zapewnia także wysoki poziom ochrony organizmu, co pozwala osiągnąć lepsze wyniki sportowe.

Expension Ribs™, – chroni żebra przed chłodem, wspomagając jednocześnie ich funkcjonowanie.

Elbow Pads™ i ExpensionKnee™ – zapewniają kolanom i łokciom ochronę przed zimnem, a ich specjalna struktura zapewnia wygodę, bez względu na pozycję stawów.

Stopień kompresji: średni

Skład technologiczny:

  • 87% Wool
  • 12% Mythlan®
  • 1% Elastane

Skład materiałowy:

  • 87% Wool
  • 12% Polypropylene
  • 1% Elastane

Rozmiary: S/M, L/XL, XXL

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ