Koszulka męska X-BIONIC Energizer® MK2

370 zł
cena: 370
Nowość w ofercie

X-BIONIC
Rozmiar odzieży , XXL ,


ZREDUKUJ POT, NIE BLOKUJ GO. Dla właścicieli samochodów system oznaczania "MK" może oznaczać prosty numer modelu. Jednak dla zespołu projektantów X-BIONIC te dwie litery stanowią całe miesiące, a nawet lata żmudnej pracy i niezliczonych testów. Strategiczne ukierunkowanie to nie tylko design, ale także zwiększenie wydajności produktu: większa moc, większa pojemność, lepsze podwozie. W końcu oczywiście chodzi o wyższe prędkości i lepsze bezpieczeństwo. Taka właśnie jest filozofia X-BIONIC®. Doskonałe produkty, takie jak X-BIONIC® Energizer® są nie tylko zastępowane przez nowe wersje, ale też stale ulepszane. Nasi szwajcarscy inżynierowie zajmujący się tekstyliami potrzebowali miesięcy w laboratorium badawczym razem z naszymi sportowcami wyczynowymi. Skupili się głównie na sportowcu, a nie na produkcie. Jak możemy lepiej wspierać sportowców w ich staraniach? Poprzez nową ulepszoną wersję X-BIONIC® Energizer®: zwiększoną ilość stref 3D Bionic Sphere®, zdefiniowanych na nowo kanałów wentylacyjnych i lepszej ochronie stawów.

Technologie


3D – Bionic Sphere™ – jeden z głównych elementów bielizny. Usuwa on jedynie nadmiar ciepła, zapewniając organizmowi odpowiednie warunki termiczne.

Body Airconditioning Channel™ (kanał wentylacyjny). Jego struktura składa się z tuneli i kanalików, skutecznie wentylujących plecy.

Sweat Traps™ – znajduje się wzdłuż kanału wentylacyjnego. Skutecznie zwiększa powierzchnię parowania w miejscach o największej potliwości i zapewnia optymalny mikroklimat przy powierzchni skóry.

Air Guides™ – reguluje cyrkulację powietrza, by zapewnić jeszcze lepszą wentylację.

Expension Ribs™, – chroni żebra przed chłodem, wspomagając jednocześnie ich funkcjonowanie.

Elbow Pads™ i ExpensionKnee™ – zapewniają kolanom i łokciom ochronę przed zimnem, a ich specjalna struktura zapewnia wygodę, bez względu na pozycję stawów.

Stopień kompresji: średni

Skład technologiczny:

  • 70% Skin NODOR®
  • 22% Poliamid
  • 5% Elastan
  • 3% Mythlan®

Skład materiałowy:

  • 92% Poliamid
  • 5% Elastan
  • 3% Polipropylen

Rozmiary: S/M, L/XL, XXL

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ