Buty Head Galore Pro Boa Black 17/18

549 zł
przecena 690 zł
cena: 549
SALE - produkt wyprzedażowy

HEAD
Rozmiar obuwia 230


Seria butów GALORE zaprojektowana jest dla początkujących riderek, ułatwia komfortową i progresywną jazdę. Wygode gwarantuje Women's Comfort System z kobiecym wykończeniem i miękkim flexem, wzmocniona przez średni flex cholewki w bucie wewnętrznym Perfect Fit Comfort, który został zaprojektowany z myślę o formowaniu w piecu. Podeszwa Trace WMN gwarantuje przyczepność, stabilność i tłumienie drgań.

  • System sznurowania BOA - sprawia że sznurowanie buta stało się niebywale łatwe. Dociśnij pokrętło i przekręć je by bez trudu dopasować siłę sznurowania do własnych preferencji, odciągnij je by rozsznurować. Specjalna super wytrzymała powlekana linka stalowa bez najmniejszego problemu prześlizguje się przez prowadnice zapewniając doskonałe rozłożenie naprężenia i pełne dopasowanie.
  • Trace WMN Outsole
  • Comfort Cuff - komfortowa cholewka dająca dodatkowy flex w środkowej części buta, zapewniająca dodatkowy komfort i więcej naturalnego flex’u.
  • Women Comfort System gwarantuje bardziej naturalny flex. Osiąga się to poprzez wyrzeźbienie mankietu, aby idealnie dopasować się do kobiecej nogi.
  • Perfect Fit to znakomity system dopasowania buta do stopy, który zapewnia najwyższy poziom precyzji, komfortu i trwałości. Dzięki zastosowanej technologii Head Perfect Fit, wkładka pod wpływem ciepła zmienia objętość, przyjmując jedyną w swoim rodzaju formę.
  • Forward Lean 7° – przednie pochylenie buta z myślą o początkujących i swobodnych riderach.
* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ