Narty Blizzard Quattro 6.9 Ti + wiązanie XCELL 12 Demo 17/18

2 189 zł
przecena 3 399 zł
Dostępność: zapytaj o dostępność.
cena: 2189
SALE - produkt wyprzedażowy

Blizzard


Wszechstronne narty, które poradzą sobie w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu rockera narty prowadzi się jeszcze prościej. Blizzard Quattro 6.9 Ti to więcej mocy i zwinności w lżejszej i bardziej wydajnej konstrukcji.

  • System wiązań IQ to pierwszy w świecie koncept łączący narty, wiązania i narciarza w jednolitą całość. Unikatowa konstrukcja integruje interfejs IQ bezpośrednio w nartę. Korzyści płynące z tego połączenia to przede wszystkim znaczna redukcja wagi, precyzyjny i bezpośredni przekaz energii i ciągły docisk krawędzi.
  • Blizzard stosuje konstrukcję Sidewall w większości swoich nart. Konstrukcja ta zapewnia stały docisk krawędzi na całej długości narty i dynamiczny rozkład energii z krawędzi na krawędź, co przekłada się na wysoką wydajność w jeździe carvingowej i doskonałą kontrolę nad nartami. Ponadto konstrukcja Sidewall zapewnia nartom większą wytrzymałość i odporność na uderzenia, gwarantując ich wieloletnie użytkowanie.
  • Full Camber to wyjątkowa stabilność i precyzyjne trzymanie krawędzi. Profil full camber gwarantuje idealną dystrybucję nacisku od dziobów po piętki, zwiększając trzymanie krawędzi podczas skrętu.
  • Suspension System to do 10 razy mniej wibracji, aktywna kontrola, lepsze trzymanie krawędzi, większa dynamika, mniejsze zmęczenie.
  • Narrow Waist to węższa talia w nartach oferuje większą przyczepność krawędzi, szybkie przechodzenie z krawędzi na krawędź. 
  • Dura-Tec to dopracowanie w najmniejszych szczegółach tak, by zwiększyć wytrzymałość narty, luminiowe protektory dziobów, wierzchnia powłoka 20% grubsza od standardów przemysłowych, zapobiega powstawaniu obić i otarć, krótsza szyna IQ, by uniknąć kontaktu z krawędzią, maksymalny kąt górnej krawędzi zapobiega otarciom, nowa konstrukcja protektora piętek - 75% bardziej wytrzymałe.

TALIOWANIE 116 - 69 - 100 mm (174)
DŁUGOŚĆ [CM] 153 160 167 174 181
PROMIEŃ [M] 10; 10.5; 12; 16; 17.5 m
KONSTRUKCJA Sandwich Compound Sidewall IQ; Wood; Titanium, Carbon

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ