facebook
Zarejestruj się na I przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

ASSOS

Marka ASSOS od wielu lat znana jest z najdoskonalszej odzieży rowerowej dostępnej na ogólnoświatowym rynku. Opatentowane przez nich rozwiązania w spodenkach rowerowych, koszulkach i kurtkach, cieszą się ogromnym zaufaniem i zadowoleniem klientów.WIĘCEJ»

Najczęściej wybierane modele to:

- EQUIPE RS z kolekcji męskiej, czyli odzież o zwiększonej kompresji, stworzona dla osób robiących krótsze, intensywne treningi rowerowe (ok 100km)
- MILLE GT również z kolekcji męskiej, to odzież o komfortowym kroju, luźniejszych materiałach przez co kompresja nie jest odczuwalna jak w EQUIPE RS. Idealnie sprawdzą się dla osób, które nie robią intensywnych treningów kolarskich, lub osób które jeżdżą rowerem w dłuższe trasy.
Kolekcja MILLE GT ma kilka kolekcji od tej podstawowej MILLE GT przez MILLE GT GTS aż do MILLE GT GTO. 
Każda z tych kolekcji ma innych odbiorców i każda doskonale sprawdzi się u każdego w zależności od wybieranych tras oraz intensywności treningów.

ASSOS posiada również szeroką kolekcję odzieży rowerowej zaprojektowanej dla kobiet.
Do tej kolekcji zalicza się:

- Linia Uma GT , która podobnie do męskiej kolekcji Mille Gt nalezy do bardziej komfortowej, mniej kompresyjnej kolekcji, dzięki czemu idealnie sprawdza się na długie trasy lub dla osób, które nie przepadają za efektem "drugiej skóry" którą tworzy odzież

- Linia Dyora RS, która zdecydowanie należy do odzieży kompresyjnej, dającej efekt "second skin". Idealnie sprawdzi się na intensywne treningi oraz krótkie trasy kolarskie.

- Linia T.LAALALAI, która jest kompromisem między komfortem a wysoką kompresją. 


Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ