Gwarancja i zwroty

Data dodania: 0000-00-00

Gwarancja i zwroty.

Gwarancja:
1. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty objęte są gwarancją producenta.
2. Reklamacje rozpatrujemy w terminie do 14 dni, od otrzymania zgłoszenia.
3. Jeśli chcesz reklamować produkt to prosimy o zgłoszenie mailowe pod adres: reklamacje@bikesystem.pl
4. Koszty przesyłki reklamowanego produktu pokrywa zawsze kupujący.


Zwrot  lub wymiana towaru:
1. Możliwy jest zwrot lub wymiana towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki.
2. Do zachowania terminu 14 dni wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia w wersji papierowej na adres Bike System, ul. Nacyńska 25 44-200 Rybnik, bądź elektronicznej na adres sklep@bikesystem.pl, przed upływem terminu, z informacją o numerze konta, na który ma być dokonany zwrot pieniędzy lub o produkcie, na który ma być wymieniony odesłany towar.
POBIERZ FORMULARZ ZWROTU
3. Towar musi być odesłany w stanie nienaruszonym z oryginalnymi metkami i pudełkiem/opakowaniem. Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu - paragon.
4. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być kompletny.
6. W przypadku odstąpienia od umowy zwracane są wszystkie otrzymane od kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy od Państwa zwracany towar, w stanie kompletnym i bez śladów użytkowania.
7. Zwrot płatności dokonywany jest przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez kupującego użyte w pierwotnej transakcji.
8. Koszty odesłania zwracanego towaru pokrywa zawsze kupujący i nie podlega zwrotowi.
9. Odstąpienie od umowy w przypadku skorzystania z promocji "darmowa dostawa", oznacza rezygnację z uczestnictwa w promocji. W związku z tym konsumentowi, który odstąpił od umowy sprzedaży, zostaną zwrócone wszystkie pieniądze otrzymane w związku z realizacją zamówienia pomniejszone o należne koszty dostawy
10. Powyższa możliwość odstąpienia od umowy dotyczy tylko Konsumentów (osób fizycznych dokonujących czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową), nie dotyczy natomiast firm.
11. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi, kiedy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Zwracany towar należy wysłać wraz z paragonem na adres:
Bike System
ul. Nacyńska 25
44-200, Rybnik
tel. 32 42 48 750

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ