Zarejestruj się na I bezpłatny przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Narciarskie centrum testowe w Bike System!

Centrum testowe nart w Bike System

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadzamy możliwość przetestowania nart przed zakupem.

Jeżeli nie jesteś pewny jaką nartę potrzebujesz i nie chcesz kupować „kota w worku”, w naszym salonie możesz wypróbować narty z kolekcji Stöckli i Völkl. Wystarczy, że przyjdziesz do naszego sklepu i wybierzesz interesujący Cię model. Narty przeznaczone do testów, są specjalnie do tego przygotowane, a w przypadku nart Stöckli najczęściej jest to całkowicie nowy model. Istnieje, również możliwość „tuningowania” krawędzi i zmiany kąta na wybrany przez klienta.

Stöckli

Cały proces produkcji nart odbywa się wyłącznie w zakładzie produkcyjnym w Malters (Lucerne) w Szwajcarii. Podstawowy cel wszystkich etapów produkcji skupia się na osiągnięciu najbardziej unikalnej jazdy przy każdym skręcie, jaki wykonujesz na nartach Stöckli. W tym celu połączono innowacyjną technologię z niezwykle pasjonującą pracą ręczną. Zarówno programy CAD, jak i obrabiarki CNC zapewniają precyzję, podobnie jak doświadczone oko każdego pracownika. Tylko najlepsze materiały mogą naprawdę sprostać wyzwaniom podczas testów w Alpach Szwajcarskich i tylko dokładne wykonanie pozwoli w pełni wykorzystać ich możliwości.

Dzięki 80-letniej wiedzy eksperckiej i ciągłemu wdrażaniu innowacyjnych pomysłów z odnoszących sukcesy działów rozwoju i zawodniczego Stöckli gwarantuje szeroką kolekcję, która spełni oczekiwania każdego narciarza. Narty wyścigowe Stöckli World Cup są wykonywane przy użyciu identycznych procesów, jak narty dostępne w sprzedaży detalicznej. Z tego powodu, w naszym salonie narciarskim znajdziesz takie same narty Stöckli, jak używane przez Ilka Stuhec, Julia Mancuso, Viktoria Rebensburg lub Fanny Smith. Oczywiście, podczas sezonu Pucharu Świata wprowadzane są pewne korekty, aby sprostać potrzebom szybko zmieniających się wymagań sportowców, ale jeśli chodzi o podstawową konstrukcję wszystko jest zachowane!

Modele testowe dostępne z kolekcji Stöckli:

  1. Laser SL

  2. Laser GS

  3. Laser SX

  4. Laser CX

  5. Laser AX

  6. Laser SC

  7. Beta Scale

  8. Spirit Globe

  9. Spirit Motion

O szczegółach oraz cenach wypożyczenia nart testowych dowiesz się pod numerem telefonu (32) 424 87 50

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ