Nowa marka w Bike System!

Rowery CUBE dostępne w Bike System.

Założona w 1993 roku przez Marcusa Pürnera marka CUBE obecnie jest jednym z największych producentów rowerów w Niemczech. CUBE produkuje około 500 tys. rowerów rocznie, a powierzchnia magazynu i linii montażowej wynosi 42 tys. m2. Produkcja rowerów CUBE odbywa się w 90% w Waldershof w Bawarii.

W ofercie CUBE znajdziecie szeroki wybór rowerów z każdej kategorii, zaczynając od trekkingów i rowerów crossowych, przez MTB, aż po rowery szosowe i gravel.

Wybierając rower marki CUBE możesz być pewny jakości wykonania oraz dbałości o szczegóły. Bezpieczeństwo i jakość ram użytych w rowerach niemieckiej firmy gwarantowane są wynikami testów odbywających się w największym tego typu laboratorium w Europie. Każdy rower przed uruchomieniem jego produkcji jest drobiazgowo sprawdzany pod kątem wytrzymałości i bezpieczeństwa dla użytkownika.

W sezonie 2018 kolekcja rowerów pojawiło się wiele nowych modeli rowerów hybrydowych. Kwestie napędu elektrycznego oparto na najpewniejszych systemach dostępnych na rynku, marki BOSCH. Szeroki wybór, wysoka jakość i niezawodność napędu z pewnością wzmocni pozycję CUBE jako lidera na rynku rowerów elektrycznych.

Zapraszamy do salonu Bike System w Rybniku przy ul. Nacyńskiej 25, gdzie można zapoznać się z nową kolekcją rowerów marki CUBE, a nasi profesjonalni doradcy pomogą w wyborze odpowiedniego modelu.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ