RONDO – nowatorskie rowery teraz znajdziesz w Bike System

RONDO – nowatorskie rowery teraz znajdziesz w Bike System

Markę RONDO tworzą prawdziwi pasjonaci kolarstwa. Nie są zawodowcami, po prostu jak wielu innych rowerzystów, co roku pokonują tysiące kilometrów. Z tej pasji zrodził się wyjątkowy projekt roweru który łączy w sobie sportowy charakter „szosy” z wygodną geometrią roweru gravel. Autorami RONDO są twórcy takich marek jak NS BIKE czy CREME CYCLES, którzy w stworzenie nowej marki włożyli całe swoje serce i charakter.

RONDO mają w sobie łączyć agresywny charakter roweru MTB, z szybkością i precyzją szosy. Tym co wyróżnia rowery polskiego producenta jest nowatorska technologia VARIO GEOMETRY. Dzięki Widelcom TWIN TIP możemy łatwo i szybko zmienić charakter roweru. Wystarczy odwrócić oś i szosowego endurance’a przechodzimy w komfortowy gravel. Widelec TWIN TIP ma jeszcze jedną zaletę. W prosty sposób może pomieścić dwie skrajnie różne opony, dla średnicy 28” jest to szerokość 42 mm, a dla 27,5” nawet 2,2” szerokości. Tym samym potwierdza się bardzo uniwersalny charakter rowerów RONDO, które śmiało można nazwać rowerami 2w1.

W kolekcji polskiej marki znalazły się 4 modele. Mamy do wyboru 2 wersje na ramie karbonowej, jedną na aluminiowej i jeden model na klasycznej stalowej ramie.

Rowery RONDO możecie sprawdzić w naszym sklepie Bike System, ul. Nacyńska 25 w Rybniku. Zapraszamy!

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ