Pokrowce rowerowe VELOSOCKS

Do naszej oferty wprowadziliśmy wyjątkowo praktyczne pokrowce rowerowe firmy VELOSOCKS.

Główną rolą pokrowca jest utrzymanie w czystości miejsca w którym rower jest przechowywany. Coraz więcej osób trzyma swój rower w mieszkaniu i szczegółnie w porze jesiennej zastanawia się jak zabezpieczyć podłogi przed zabrudzeniem z roweru. Rozwiązaniem są pokrowce VELOSOCKS, które są bardzo proste w użyciu. Zakłada się je na koła roweru, pasują do 99% rowerów dla dorosłych o długości od 1,6 do 2 metrów. Występują też w wersji większej, która zakrywa cały rower włącznie z kierownicą i siodełkiem, taka wersja świetnie sprawdzi się do zabezpieczenia roweru w trakcie transportu na platformie rowerowej.

Pokrowce VELOSOCKS nie tylko pomagają w utrzymaniu czystości, świetnie nadają się także do zezpiecznenia roweru przed dziećmi. Wszystkie wystające i potencjalnie niebezpieczne dla dziecka elementy naszego jednośladu są zasłonięte.

GŁÓWNE CECHY

MNIEJ SPRZĄTANIA W DOMU

Brud który przylega do spodu roweru nie spadnie na podłogę i nie ubrudzi jej

BEZPIECZNE DLA DZIECI

VELOSOCK chroni Twoje dziecko przed ostrymi elementami roweru

PRZEWOŻENIE ROWERU W SAMOCHODZIE

Utrzymaj czystość w samochodzie w trakcie przewożenia roweru

W TRAKCIE PRZEWOŻENIA TRANSPORTEM PUBLICZNYM

W wielu krajach rower musi być odpowiednio zabezpieczony, aby móc przewozić go transportem publicznym. Załóż pokrowiec VELOSOCKS zanim wsiądziesz do pociągu, tramwaju, autobusu czy metra

JAK UŻYWAĆ POKROWIEC VELOSOCKS?

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ