facebook
Zarejestruj się na I przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

GPS Tracker - PowUnity System śledzenia roweru elektrycznego

Tracker GPS jest montowany przy pomocy połączenia wtykowego między silnikiem a akumulatorem roweru. Gwarantuje to, że tracker jest stale zasilany. Jeśli akumulator e-bike zostanie usunięty, moduł śledzenia GPS jest zasilany przez zintegrowaną dodatkową baterię.
Tracker GPS można usunąć z roweru bez konsekwencji w dowolnym momencie.


PowUnity gwarantuje, że ich urządzenia GPS są kompatybilne z wieloma napędami.

APLIKACJA DO POBRANIA NA:


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.powunity.app
https://itunes.apple.com/de/app/powunity-bike/id1291231990


SZYBKIE AKTYWOWANIE 3 KROKI– 3 MINUTY


1. Pobierz aplikację PowUnity: ~ 1min
2. Rejestracja jako nowy użytkownik: ~ 1min
3. Sparuj smartfon z rowerem (GPS tracker): ~ 1min

W zestawie znajdziemy moduł GPS, specjalna przejściówka do systemu Bosch lub Yamaha, która umożliwia nam ponowne podłączenie wyświetlacza oraz dodatkowo wyprowadza nam zasilanie do modułu GPS. Zestaw zawiera również dodatkowa bateria podtrzymująca, GPS działa gdy rower (główne zasilanie) jest wyłączony.Ochrona przed kradzieżą jest aktywowana za pomocą przycisku włączania / wyłączania w aplikacji PowUnity. Właściciel otrzymuje wiadomość z alarmem na telefon komórkowy,podczas gdy rower znajduje się w ruchu bez odbezpieczenia systemu alarmowego. Aktualna lokalizacja roweru jest wyświetlana w aplikacji PowUnity i jest stale aktualizowana. W ten sposób właściciel może śledzić lokalizacje roweru i odzyskać swój rower.
GPS Tracker jest zintegrowany z kartą SIM w europejskiej sieci danych. Dzięki temu można wyświetlać współrzędne lokalizacji swojego roweru elektrycznego w dowolnym momencie w całej Europie. Przesyłanie współrzędnych GPS do telefonu komórkowego odbywa się za pośrednictwem sieci GSM. Pierwszy rok użytkowania karty jest opłacany przez PowUnity. Po darmowym roku wynosi on 3,50 € / miesiąc. Może być aktywowany bez wiązania się umową i co miesiąc, jeśli chcesz korzystać z modułu GPS tylko w miesiącach letnich. Jeśli bateria e-bike zostanie wyjęta, dodatkowa bateria podłączona do trackera GPS zapewnia niezbędną energię. Dodatkowa bateria zapewnia działanie w trybie gotowości przez 6 tygodnie i aktywne śledzenie trwające dłużej niż 12 godzin. Tracker znajduje się w trybie gotowości, gdy rower się nie porusza.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ