Assos Mille GT GTO Winter

Data dodania: 2021-10-18

Kup MILLE GT GTO WINTER

Zaprojektowanie takich spodni z szelkami, ukierunkowanymi na ochronę rowerzysty było nie lada wyzwaniem. ASSOS opracował konstrukcję IMPACTOR, która dzięki użyciu dwuwarstwowego systemu, który skierowany jest bezpośrednio do paneli biodrowych. ASSOS stosując tkaninę dyneRope Ripstop i przeprojektowaniu wyciąganych wkładek ImpactPads o bardziej elastycznej i oddychającej konstrukcji, do modelu spodni ASSOS MILLE GT GTO Winter wbudowana została odporność spodni na ścieranie, ochrona przed uderzeniami i komfort bez tarcia. Assos to nowy poziom komfortu w ciężkich warunkach atmosferycznych.

MILLE GTO Winter Bib Tights C2 - ASSOS Of Switzerland - Official Online Shop

Materiały z których uszyte są spodnie ASSOS to ich sprawdzona tkanina OSMOS Heavy, która zapewnia najwyższą izolację, dzięki szczotkowanej stronie materiału zwróconego w stronę skóry. Przedni panel blasenSchutz jest wykonany z materiału OSMOS Light i drugiej nakładającej sięwarstwy perforowanej SPHERE ULTRA HOLE, gdzie małe otwory w elastycznym, 2-L softshell'u z membraną odprowadza nadmiar ciepła, jednocześnie zachowująć dodatkową ochronę przed zimnym wiatrem oraz wodą zebraną z drogi.

Paski w modelu Mille GT GTO skonstruowane zostały przy użyciu rollBaru i jednoczęściowego panelu Butterfly, co zapewnia kolarzowi sprawdzoną stabilność. Panele udowe posiadają konstrukcję LouvreTec, która dokładnie dopasowuje się do kształtu nóg, zapewniając niestandardową kompresję.

Kolejnym zastosowanym patenten w spodniach MILLE GT GTO jest płynne przejście panelu z tkaniny z ciała -zeroWaist , co daje mały nacisk i wysoki komfort.

W dolnym panelu spodni znajduje się warstwa Geoprenu, który przylega do butów i odpycha wodę, zapewniając waterBarrier czyli Barierę od wody w tych najbardziej narażonych na zachlapania miejscach. 
Do spodni Mille GT GTO wszyte zostały kieszenie w części bocznej biodra, które są ochraniaczami z TPU. Posiadają one perforowaną powierzchnię, zwiększając oddychalność i swobodę ruchu, jednocześnie zabezpieczając nasze biodra przy ewentualnych wypadkach lub otarciach gałęzi, podczas jazd w terenie.

MILLE GTO Winter Bib Tights C2 - ASSOS Of Switzerland - Official Online Shop

Wkładka. Czyli coś z czego zasłynęły spodnie Mille GT GTO. Wkładka... czyli najgrubsza wkładka dostępna na rynku, zbudowana z wielu warstw, gdzie każda odpowiedzialna jest za coś innego. 
Przede wszystkim spodnie posiadają opatentowane wolne ściegi boczne GoldenGate, co zapobiega otarciom i daje efekt poruszania się wkładki zgodnie z naszymi ruchami na siodełku.
W przedniej części znajduje się nowy Superlight SunDeck - front wykonany z ultramiękkiego materiału bez pianki, który tworzy wstępnie ukształtowaną miseczkę, która zapewnia wysoką wentylację oraz komfort. 

Warstwy wkładki to: 

microShock: 11mm z lekkiej pianki tworzącej fundament wkładki, opierając się na swojej sprawdzonej kompozycji amortyzującej.

filterFoam: zbudowany z 10 mm pianki matrycowej o niższej gęstości umieszczonyej pomiędzy warstwą microShock a 3D wafel, aby w pełni pochłaniać mikrowibracje. Struktura otwartokomórkowa usuwa z niej nadmiar wilgoci.

3D wafel: Ta opatentowana, przylegająca do skóry, 3-warstwowa perforowana pianka zwiększa oddychalność i eliminuje nadwagę
Warstwy przedstawione są na zdjęciu:

ASSOS Of Switzerland - Official Online Shop

Jeśli ktoś nie zna jeszcze tej marki, a cierpi na niewygodne jeżdżenie lub po prostu odstawia zimą rower, ze względu na strach przed zmarznięciem lub otarciami to koniecznie musi sprawdzić model spodni ASSOS. 
Zapraszamy stacjonarnie i internetowo! 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ