Serwis narciarski Bike System Rybnik

Data dodania: 0000-00-00

KONTAKT Z SERWISEM: 516 282 673 lub 32 42 48 750

   

SERWIS CZYNNY, ZAPRASZAMY!

Nasz serwis narciarski wkracza właśnie w 15 sezon działalności. Przez ten czas przygotowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy par nart i snowboardów. Możemy też pochwalić się nartami przygotowywanymi do zawodów na specjalne zamówienie. Serwisem narciarskim zajmujemy się zawodowo, a nie po godzinach. Sami jeździmy na nartach i snowboardzie, więc do tematu serwisu podchodzimy z wielką pasją. Nasi serwisanci chętnie podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem i wiedzą, którą zgłębiamy uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach oraz szlifując zdobyte już umiejętności. Oprócz serwisu prowadzimy największy sklep narciarski w regionie, a wybór sprzętu jaki mamy w ofercie zadowoli najbardziej wyszukane gusta.

Pracujemy na maszynach WINTERSTEIGER, które obowiązkowo przechodzą coroczny serwis oraz kalibrację w autoryzowanym serwisie firmy. Nasze maszyny mamy od nowości, nie pracujemy na sprzęcie starym, zdezelowanym, którego miejsce już dawno jest na złomie. Sukcesywnie uzupełniamy nasz serwis o coraz nowsze modele, aby zapewnić naszym klientom najwyższy standard wykonanej usługi. W SEZONIE 2020 WYPOSAŻYLIŚMY NASZ SERWIS W NOWĄ, PROFESJONALNĄ MASZYNĘ WINTERSTEIGER SCOUT, KTÓRA JESZCZE PRECYZYJNIEJ PRZYGOTUJE PAŃSTWA SPRZĘT DO JAZDY. JEST TO JEDYNA TAKA MASZYNA W NASZYM REGIONIE. 

Wykonujemy również usługi zaprzyjaźnionym serwisom, które nie dysponują tak specjalistycznymi maszynami. Zapraszamy także inne serwisy do współpracy.

Mimo to nie polegamy tylko na automatyzacji. W trosce o najwyższą jakość i dbałość o najdrobniejsze detale, wiele czynności także wykonujemy ręcznie.

Oferujemy pełny serwis nart i snowboardów, włącznie z regeneracją ślizgów. W przypadku głębokich uszkodzeń robimy tzw. „wklejki”. Ostrzenie krawędzi wykonujemy na dyskach ceramicznych. Przy użyciu odpowiedniej maszyny nanosimy strukturę na ślizg.

W celu poprawy dokładności przy ustawianiu wiązań, jako jeden z niewielu serwisów w Polsce, mamy do dyspozycji maszynę WINTERSTEIGER DRIVETRONIC. Dzięki niej możemy wykonać diagnostykę wiązań (test faktycznego zużycia wiązań), oraz potwierdzić ich ustawienie wydrukiem (niektóre ubezpieczalnie mogą wymagać takiego potwierdzenia).

Profesjonalne maszyny WINTERSTEIGER, doświadczony i nie obawiający się trudnych wyzwań personel oraz przystępne ceny sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjni. Przyjedź i przekonaj się sam

Nasza oferta obejmuje:

 • regenerację ślizgu (uzupełnianie ubytków) 
 • ustawianie i montaż wiązań
 • diagnostyka wiązań na maszynie (potwierdzenie wydrukiem) 
 • ostrzenie krawędzi (maszynowe i ręczne) 
 • nanoszenie struktury na ślizgu
 • smarowanie maszynowe i ręczne
 • przygotowanie nart zawodniczych
 • smarowanie nart biegowych
 • naprawa butów narciarskich
 • naprawa wiązań
 • a także naprawa innych nietypowych uszkodzeń

 

Jeździj bezpieczniej, szybciej i z maksymalną kontrolą. Ciesz się każdym szusem!
Zapraszamy do korzystania z serwisu narciarskiego!!!


Nie wierzysz? Sam zobacz! Ta sama narta przed i po serwisie:

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ