Buty Head Nexo LYT 110 antracite/red 2019

1 429 zł
przecena 1 800 zł
cena: 1429
METODA ZAMÓWIENIA: Kurier
Produkt objęty promocją

HEAD
Rozmiar obuwia 265 , 295


Nexo LYT 110 to najnowsza propozycja na rok 2019 od marki Head. Wykorzystane technologie przy tworzeniu tego buta pozwalają na perfekcyjne dopasowanie do stopy, między innymi za pomocą buta wewnętrznego Perfect Fit 3D, aluminiowych klamr z mikroregulacją, czy najnowszej technologii Liquid Fit, która dzięki idealnej gęstość materiału zapewnia idealną formę dopasowania w najbardziej krytycznym obszarze buta, kieszeni kostki i pięty. Perfekcyjne dopasowanie w 10 minut.

 • Last: S 1850cc
 • Shell: PU
 • Liner: Perfect Fit 3D CUSTOM, Wkładka HP, Rzep o szerokości 40 mm
 • Buckles: 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją, Niskoprofilowe klamry, 1 lekka, regulowana zębatka
 • Features: Konstrukcja Smart Frame, Duo Flex, Regulacja flexu – twardszy/bardziej miękki, Pojedynczy canting, Kompatybilność podeszwy z systemem cantingu HEAD
   

LIQUID FIT

Nowy, rewolucyjny system, który zapewnia komfortowe a jednocześnie zorientowane na precyzję indywidualne dopasowanie 
buta.

 • można dodać lub zmniejszyć ilość wypełnienia w dowolnym momencie
 • zastosowany materiał ma idealną gęstość i jest nieściśliwy, dzięki temu dopasowanie jest perfekcyjne
 • gęstość materiału została dobrana tak by w komfortowy sposób wydatnie zwiększyć trzymanie pięty zapewniając doskonałą precyzję

PERFECT FIT 3D

PERFECT FIT 3D, Czyli rewolucyjny system dopasowania, opracowany przez markę HEAD, zapewnia maksymalny poziom precyzji, komfortu oraz trwałości. But z technologią PERFECT FIT idealnie dopasowuje si do stopy. Gwarantując idealny przekaz energii.

PRIMA LOFT

Oddychający materiał ociepleniowy zapewniający komfort termiczny i odciągający wilgoć od stopy.

 • ciepły
 • odporny na wilgoć
 • lekki

FORM FIT

Rewolucyjny system dopasowania, opracowany przez markę HEAD. W połączeniu z doskonale już znanym systemem dopasowania buta wewnętrznego: Perfect Fit, FORM FIT gwarantuje idealnie dopasowaną skorupę i but wewnętrzny, czyli godziny przyjemnej jazdy na nartach.

GRIP WALK

Technologia Grip Walk polega na zaokrągleniu podeszwy buta narciarskiego, co zdecydowanie ułatwia chodzenie w butach narciarskich.

GRAPHENE

GRAPHENE to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony,  jest jednocześnie twardszy od diamentu i 300 razy mocniejszy od stali. Zastosowanie Graphene-u w konstrukcji buta umożliwiło znaczne zmniejszenie jego wagi, nadanie większej sprężystości a przez to poprawę komfortu i zwiększenie reaktywności. W przypadku butów Head Nexo Lytoszczędność na masie wynosi nawet około 0,5kg na sztukę w porównaniu do modeli o podobnym przeznaczeniu.

Head Duo Flex Specyficzna budowa buta zapewniająca amortyzację niewielkich nierównośći a jednocześnie dużą dynamikę przy większych obciązeniach.

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ