Zarejestruj się na I bezpłatny przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Narty Stockli Laser SX +D20 SRT Speed + wiązanie SRT12 green black 20/22

Nowość w ofercie

Stöckli
Długość 173


Z nowym modelem SX z całą pewnością nie będziesz się nudzić. Sam możesz wybrać jaki będzie Twój kolejny przejazd. Szybkie albo delikatne skręty o dłuższym lub krótszym promieniu. Dzięki technologii Turtle Shell Racing narty dopasowują się do Twoich preferencji. Nacięcia w Titanalu umożliwiają komfortową jazdę na stokach łagodnych, a na tych bardziej wymagających zazębiają się zapewniając stabilność.

Promień Skrętu

149cm - 11,6m
157cm - 12,9m
165cm- 14,4m
173cm - 16m
181cm - 17,7m

Taliowanie

120-70-99mm

Turtle Shell - technologia Stockli inspirowana naturą, a dokładnie skorupą żółwia. Łączenia między płytkami na skorupie żółwia pozwalają mu na swobodne oddychanie, a w chwili gdy działa na nią duża siła płytki łączą się ze sobą tworząc jedną, bardzo sztywną skorupę. Wycięcia w Titanalu zapewniają łatwą jazdę przy niskich prędkościach na łagodnych stokach. Przy większych prędkościach nacięcia blokują się, zapewniając stabilność i pewność prowadzenia.  Zalety: - Lekki i zwinna przy spokojnej jeździe - Sztywna przy większej prędkości

  • Solid Metal Edge - chcąc zapewnić narciarzom jeszcze więcej radości z nart Stockli konstruktorzy stosując wyjątkowo wytrzymałe materiały zapewnili niezwykłą wytrzymałość powierzchni nart na zadrapania i uszkodzenia. Dodatkowo w nartach Stockli zostały wprowadzone grubsze krawędzie.

  • Adaptive Contact Length - im większy kąt krawędzi, tym większa krawędź styka się ze śniegiem, co zapewnia lepszą przyczepność i stabilność w zakrętach.

  • Turtle Grip - nowa powierzchnia zewnętrzna na lini Laser-ów X. Delikatne wypustki tworzą mattowo - lśniącą powierzchnię. Nadaje to bardzo elegancki wygląd. Zewnętrzna warstwa jest chropowata.

  • LINIA SRT - ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O NAJWYŻSZYCH WYMAGANIACH Wiązania Stöckli Racing Team reprezentują absolutną moc, najwyższą wydajność i niesamowitą lekkość. W zależności od preferencji dostępne są dwie różne płyty ze zintegrowanym systemem Fullflex: SRT Carbon lub SRT Speed ​​Plate.

Swiss Made

Cały proces produkcji nart odbywa się wyłącznie w zakładzie produkcyjnym w Malters (Lucerne) w Szwajcarii. Podstawowy cel wszystkich etapów produkcji skupia się na osiągnięciu najbardziej unikalnej jazdy przy każdym skręcie, jaki wykonujesz na nartach Stöckli. W tym celu połączono innowacyjną technologię z niezwykle pasjonującą pracą ręczną. Zarówno programy CAD, jak i obrabiarki CNC zapewniają precyzję, podobnie jak doświadczone oko każdego pracownika. Tylko najlepsze materiały mogą naprawdę sprostać wyzwaniom podczas testów w Alpach Szwajcarskich i tylko dokładne wykonanie pozwoli w pełni wykorzystać ich możliwości.

Dzięki 80-letniej wiedzy eksperckiej i ciągłemu wdrażaniu innowacyjnych pomysłów z odnoszących sukcesy działów rozwoju i zawodniczego Stöckli gwarantuje szeroką kolekcję, która spełni oczekiwania każdego narciarza. Narty wyścigowe Stöckli World Cup są wykonywane przy użyciu identycznych procesów, jak narty dostępne w sprzedaży detalicznej. Z tego powodu, w naszym salonie narciarskim znajdziesz takie same narty Stöckli, jak używane przez Ilka Stuhec, Julia Mancuso, Viktoria Rebensburg lub Fanny Smith. Oczywiście, podczas sezonu Pucharu Świata wprowadzane są pewne korekty, aby sprostać potrzebom szybko zmieniających się wymagań sportowców, ale jeśli chodzi o podstawową konstrukcję wszystko jest zachowane!

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ