Zarejestruj się na I przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Spodenki ASSOS EQUIPE RS s9 BIB Targa Black Series

Nowość w ofercie

ASSOS
Assos Equipe RS Targa to Nasze flagowe spodenki na szelkach WorldTour przeznaczone do wyścigów, dedykowanych treningów i rowerzystów, którzy doceniają, jak skrupulatna inżynieria i dopracowany sprzęt mogą pomóc sportowcom osiągnąć wyższą wydajność.
Rozmiar M , L , XL

Klasyfikacja „TARGA” wskazuje na fundamentalne przeprojektowanie naszej platformy EQUIPE RS S9. Proces przeprojektowania zwiększył wydajność i komfort, pozbył się zbędnej masy i gramów oraz skrócił czas schnięcia — co zapewnia, że ​​pot nie zwiększa wagi w trakcie jazdy, pozostając w tekstyliach. Wprowadziliśmy również panel z materiału Ossidia w dolnej części brzucha, dodając rozciągliwości, aby lepiej dostosować się do agresywnych pozycji rowerowych, oraz lepiej rozszerzać się wraz z głębokim oddychaniem podczas ciężkich wysiłków i zmniejszać nacisk u wyższych rowerzystów, którzy szukają aerodynamicznego dopasowania do skóry.

DROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY

WYRÓŻNIONE MATERIAŁY Type.441 to delikatnie kompresyjny, jedwabiście gładki materiał, który jest bardziej odporny na ścieranie niż typowy materiał na szelkach. Aktywnie chłodzi, jednocześnie chroniąc przed promieniami UV i przeciwdziałając przykrym zapachom. Ossidia to bardzo rozciągliwy materiał, który zwiększa oddychalność, jednocześnie strategicznie zmniejszając nacisk na wrażliwe obszary.
 
KONSTRUKCJA/

Nasz krój wyścigowy AEPD opracowany dla szortów na szelkach o standardowej długości nogawki. Każdy panel, pasek i ścieg zostały zaprojektowane z myślą o stabilności, wygodzie i wydajności "drugiej skóry". Szorty ASSOS są legendarne; ten dopasowany projekt jest odpowiedzią dlaczego.
ENGINEERING

A-Lock Engineering: Nasze paski na szelkach RollBar, zmodyfikowany ergoBox i jednoczęściowy panel Butterfly łączą siły podczas przenoszenia ciężaru w siodełku, zapewniając komfort bez tarcia i stabilność podczas intensywnego wysiłku.


Carbon Xbib: konstrukcja zawieszenia w kształcie litery A, która ogranicza pionowe rozciąganie z tyłu, zapewniając pewne dopasowanie i stabilizując wkładkę i zakotwiczając system A-Lock. Dwustronny materiał węglowy skraca czas schnięcia w porównaniu z poprzednimi aplikacjami jednostronnymi.

Superlekkie ściągacze nogawki: 6 cm elastanowa opaska naturalnie chwyta udo bez silikonowej obróbki, zapewniając gładkie, ultralekkie trzymanie.
 
EQUIPE RS s9 Sundeck

Zaktualizowana, lżejsza wkładka o zminimalizowanej powierzchni, udoskonalona w celu zwiększenia chłodzenia. Odporna na zapachy warstwa wierzchnia z mikrofibry powraca w bazaltowej kolorystyce 3D, która składa hołd kształtem przypominając zaschniętą lawę, i daje nam siłę, stabilność i odwagę.


Shock-Absorb Damping System Mono 9: Kompresyjne materiały piankowe w 9-milimetrowej platformie wyścigowej z wkładkami 3D Waffle, aby zrzucić gramy i zwiększyć przepływ powietrza. Formowany termicznie model redukuje zmarszczki i podrażnienia.

goldenGate: Wzór ściegu zakotwicza przód i tył, ale pozwala ciału wkładki unosić się, umożliwiając wkładce poruszanie się wraz z ciałem, a nie przeciwko niemu.

Sundeck Superlight: panel z miękkiej, wygodnej tkaniny przed wkładką zwiększa przepływ powietrza i eliminuje nacisk na najbardziej wrażliwe obszary, umożliwiając bardziej agresywne dopasowanie w szortach.

Whirlkrater: Podobny do kraterCooler, ale z perforacjami strategicznie rozmieszczonymi we wkładce, a nawet w samych warstwach pianki, tworząc wir chłodzącego powietrza.
* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ