Zarejestruj się na I bezpłatny przegląd gwarancyjny nowo zakupionego roweru

Koszulka ASSOS CG GT Summer SS BCL QHubeka 2022

Nowość w ofercie

ASSOS
Z niestandardową, limitowaną grafiką zaprojektowaną przez zwycięzcę konkursu Bicycles Change Lives, ta koszulka z krótkim rękawem została stworzona na naszej platformie GT, ma surowe rękawy i opływowy, regularny krój.
Rozmiar L , XL


Aby uczcić nasze partnerstwo Qhubeka w 2022 roku, stworzyliśmy konkurs, w którym grafika jednego zwycięzcy stanie się grafiką tej limitowanej koszulki. 40% z każdej sprzedanej koszulki trafia bezpośrednio do programu Qhubeka, wspierając naszą wspólną misję zmiany życia rowerami. Według artysty Stijna Dossche: „Stworzyłem projekt z uwzględnieniem typowych afrykańskich stylów i wzorów, dodając wiele elementów, aby pokazać, że program Qhubeka dociera do wszystkich. Jeden z tych wzorców jest rozproszony, aby pokazać, że wciąż jest dużo pracy do wykonania”. Sama koszulka jest zbudowana na drugiej generacji naszej platformy MILLE SS, wyróżnia się wygodną konstrukcją surowego rękawa i opływowym regularnym krojem.

DROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY

WYBRANE MATERIAŁY

Materiałem tekstylnym jest nasza dzianina BIG DUAL Tex, która jest wysoce oddychająca, superlekka i szybkoschnąca.
KONSTRUKCJA / DOPASOWANIE

Nosi opływowy, regularny krój, ale teraz ma całkowicie odnowioną konstrukcję rękawów o surowym kroju, wykonaną z tej samej elastycznej, ultramiękkiej tkaniny, której używamy w naszych koszulkach wyścigowych. Ta bezszwowa konstrukcja zapewnia płynne przejście między tkaniną a ramionami, z stabilnym trzymaniem, gdy jest wyciągnięty na prętach.
ENGINEERING

Raglanowy krój: Konstrukcja rękawa pozbawiona tradycyjnego szwu na ramionach, ciągnąca się aż do szyi dla większego zakresu ruchu.
ENGINEERING

Triple Ramp Pockets: Nasz projekt przechowywania z trzema tekstylnymi kieszeniami, optymalnie rozmieszczonymi dla łatwego dostępu; gwarancja bezpieczeństwa i stabilności.
ENGINEERING

Full-Length Zipper: Regulacja temperatury dzięki lekkiemu suwakowi na całej długości z camlockiem.
ENGINEERING

Full-Length Zipper: Regulacja temperatury dzięki lekkiemu suwakowi na całej długości z camlockiem.
* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ