Szelki uniwersalne Oakley Factory Suspenders

SALE - produkt wyprzedażowy

OAKLEY

Szelki Uniwersalne Oakley Factory Suspenders to nie tylko praktyczny element, ale również wyraz stylu dla tych, którzy cenią sobie komfort i funkcjonalność w jednym. Ich solidna konstrukcja i uniwersalny design sprawiają, że są doskonałym dodatkiem do codziennego użytku, zwłaszcza dla osób aktywnych na świeżym powietrzu.

Te szelki zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i wygodzie noszenia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają stabilne mocowanie, jednocześnie dostosowując się do różnych kształtów ciała. Regulacja długości gwarantuje indywidualne dopasowanie, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem zarówno dla codziennego użytku, jak i podczas aktywności sportowej.

Logo Oakley umieszczone na szelkach stanowi nie tylko charakterystyczny element marki, ale również potwierdzenie ich jakości. Szelki Uniwersalne Oakley Factory Suspenders to niezbędny dodatek dla tych, którzy oczekują nie tylko solidności, ale także modnego akcentu w swojej codziennej stylizacji. Odkryj wygodę i styl z Oakley Factory Suspenders.

55% POLIAMID, 28% ELASTODYEN, 17% POLIESTER

• Logo Oakley B1B TNP w technice dżakardu

• Miękka wyściółka

• Regulowana wielkość

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ