Koszulka Damska X-Bionic Radiactor 4.0 Gold

Produkt objęty promocją

X-BIONIC
Damska koszulka termoaktywna X-Bionic Radiactor 4.0 została zaprojektowana z myślą o komfortowej i wygodnej aktywności na stoku. Dzięki szeregowi technologii gwarantuje skuteczne wsparcie w każdych warunkach i idealnie sprawdzi się jako bielizna pod odzież narciarską.  Wykorzystanie cienkich włókien oraz opatentowanego systemu 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® sprawiają, że koszulka zapewnia efektywne wykorzystanie wilgoci oraz kontroluje temperaturę ciała. 
Rozmiar L / EAN: 7613418019903

O komfort podczas intensywnego wysiłku dbają panele SweatTraps®, które mają za zadanie wychwytywanie nadmiaru potu i przekazywanie go do dalszych stref w celu szybkiego odparowania. Ten model wykonany jest z materiałów o charakterze bakteriostatycznym, przez co zapobiega rozwojowi bakterii i ogranicza powstawanie nieprzyjemnego zapachu.  

  • Sweat Traps Panele w odzieży sportowej od X-Bionic, które zbierają pot z ciała i przekazują go do warstwy, odpowiedzialnej za odparowywanie wilgoci. Zapewniają wyjątkowe uczucie komfortu i suchości podczas treningu.

  • Aktiv-Bund Technologia wykorzystująca wysoce elastyczną taśmę, gwarantującą idealne dopasowanie odzieży do ciała i zapobiegającą się jej zsuwaniu.

  • IDEO-Waistband Ergonomicznie zoptymalizowany pas firmy X-Bionic utrzymujący bieliznę funkcjonalną w odpowiedniej pozycji.

  • Thermosyphon Opatentowana przez markę X-Bionic technologia, współpracująca z systemem termoregulacji. Są to elementy w kształcie litery Y, które wspierają naturalną termodynamikę, przyspieszając odprowadzanie potu na zewnątrz ubrania.

  • ISO-Shoulder System marki X-Bionic stanowiący warstwę izolacyjną, zapobiegającą przenikaniu chłodu, stosowany w odzieży sportowej w okolicy ramion.

  • Expansion Ribs Materiał firmy X-Bionic stosowany w odzieży sportowej dla dyscyplin zimowych. Zapewnia izolację, utrzymywanie ciepła oraz swobodę ruchów w okolicach łokci i kolan.

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ