Narty Atomic Redster X9S RVSK S + X 12 GW T 2024

SALE - produkt wyprzedażowy

Atomic
Atomic Redster X9S Revoshock S wykorzystuje technologię sprawdzoną w Pucharze Świata i pakuje ją w platformę dla narciarzy, którzy chcą cieszyć się szybkością i wszechstronnością technologii Multi Radius Sidecut firmy Atomic. Redster X9S Revoshock S jest gotowa do wykonywania szybkich, krótkich skrętów lub pięknych zwrotów o długim promieniu. Dzięki technologii Revoshock S narty Redster X9S Revoshock S są zwinne i przewidywalne, dzięki czemu oblodzony, poranny twardy stok staje się przyjemnością. Dwuwarstwowy laminat TI zwiększa ogólną wytrzymałość i elastyczność skrętną, a konstrukcja Ultrawall łączy w sobie trzymanie krawędzi i przenoszenie energii, jak w przypadku pełnej ściany bocznej, z wytrzymałością i trwałością wykończenia nakładki. Rdzeń Ultra Power Woodcore pochodzi z platform zawodniczych Atomic FIS i zapewnia wytrzymałość na poziomie zawodowców, utrzymując prędkość i zabawę na wysokim poziomie od otwarcia do zamknięcia.
Długość 183cm / EAN: 42235

  • Aktywny Camber 0/100/0 : Dzięki Active Camber większa długość krawędzi nart pozostaje w kontakcie ze śniegiem. Zapewnia to lepszą przyczepność na oblodzonych stokach i sprawia, że narty są bardzo stabilne.

  • Structured Topsheet : Strukturalna warstwa wierzchnia znacznie zwiększa trwałość i zapewnia wysoką jakość wykończenia.

  • World Cup Base Finish : Szlifowanie na poziomie Pucharu Świata oznacza mniejsze tarcie i większą prędkość.

  • Tip Protector : Wkręcany ochraniacz ze stali nierdzewnej, który ułatwia wymianę i wydłuża żywotność nart.

  • REVOSHOCK S : Atomic Redster z technologią Revoshock S zamienia niechciane wstrząsy w dającą pewność stabilność i niezrównane przyśpieszenie

  • Multi radius Sidecut : Multi radius Sidecut i dodatkowa szerokość  pod stopami zapewniają maksymalną stabilność i pewność prowadzenia nart: kształt dopasowany jest do stoku  o kazdych warunkach jest tym co wyróżnia.

  • Ultra Power Woodcore : Wykonany z mocnego buku i lekkiej topoli, zapewnia stabilność i zwrotność nart wyścigowych.

  • Ultrawall : Wytrzymały nowy sidewall zastosowany w nowej serii nart Atomic Redster Revoshock. Ultrawall składa się ze ścianki bocznej od podstawy do górnej warstwy, która zapewnia kontrolowane przenoszenie mocy oraz daje lepszą przyczepność krawędzi i lepsze przyśpieszenie. Wykończony zaokrąglonym Dura Cap, Ultrawall zapewnia wyjątkową odporność na zadrapania i wgniecenia.

  • TI Powered : Warstwa tytanowa, która zapewnia amortyzację oraz wysoka stabilność i elastyczność skrętną.

Rozimar (cm)

167

175

183

Promien

14.2

15.2

16.2

Taliowanie piętka (mm)

98.5

99.5

100.5

Taliowanie dziób (mm)

113

114

115

Taliowanie pod wiązaniem

65.5

65.5

65.5

* Pole wymagane
** Proszę podać e-mail i/lub telefon kontaktowy
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ